Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális h 17évesen senki...

Az normális h 17évesen senki iránt nem érzek szeretetet?

Figyelt kérdés
az emberek már kiölték belőlem az érzéseket..

2013. aug. 22. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor a nem jó emberek vesznek körül. :)
2013. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szüleid, egy barát?? Senki?

Nem normális.

2013. aug. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
legalább nem tudnak kihasználni :D én is voltam vele így egy ideig, aztán majd jön valaki aki lángra lobbantja a szíved és elmúlik ;)
2013. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
van ez így a szociopatáknál...
2013. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ! :)

távol álljon tőlem az h pszichopata legyek azért :D

2013. aug. 22. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Abban az értelemben normális, hogy bárkinek lehet ilyen időszaka az életében. Viszont tenned kell ellene, ha hagyod ezt az állapotot fennállni, az már nem normális. Két dolgot kell tenned: egyrészt a meglévő kapcsolataidban tegyél szívességeket másokért (akkor is, ha nem szereted őket). Ez egy idő után elősegíti a szeretet érzését. Másrészt keress új kapcsolatokat.
2013. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
szociopata, nem pszichopata...google it! ;)
2013. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De hogyan ölték ki az érzéseidet? Csalódtál, vagy miért?
2013. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Szeress állatokat, azok nem okoznak csalódást. (kivétel pl. cápa, tigris, oroszlán...)
2013. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaaaj :) megkellene tanulnom olvasni xd mert félreolvastam :D remélen nem sokáig van ez a helyzet.. sajnos egy kissebb községben élek ahol ismekedni nem igazán tudok senkivel mert mindent tud mindenki mindenkiről még azt is ami egyébkent megsem történt.. és mivel iskolába is ugyan ide járok nehéz lenne.. de miután leérttségiztem azon leszek h új embereket ismerjek meg.. igen. ez a gond. csalódtam .. nem is egyszer.. és mindenben.. szerelemben, családban, barátokban mindenkiben egyaránt.. általában a barátnőim lemondanak rólam miután barátjuk lesz.. én pedig egyedül maradok.. mert elég ragaszkodó tipus voltam. utána lettek barátaim akik sajnos elég kétszínűek.. mikor nem vagyok ott azonnal én vagyok a téma.. vissza is mondják a dolgokat.. ha valaki más nincs ott akk azt beszélik ki és minden fajta baromságot ráfognak.. sose szálltam be mások kibeszélésébe ezért rám kenték a dolgokat.. azóta pedig csak azon gondolkozom h egyáltalán megéri emberek közé menni? és a végére már oda jutottam h nem éri meg.. mert igazából nem szeretem őket.. sőt.. senkit sem szeretek. kicsit rossz volt erre rájönmi de elfogadtam :) a kis állatot kipróbálom :) köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 22. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!