Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk kérlek részletesen....

Fiúk kérlek részletesen. Milyen barátnőt szeretnétek?

Figyelt kérdés
belső, és külső tulajdonság

2014. jún. 21. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne legyen disznó ( külső + viselkedés)

Tiszta szívből szeressen.

Beszédes legyen.

2014. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legyen normális,szeressen,beszéljen sokat.Legyen velem de ne lógjon a nyakamon.

Barna haj, zöld/barna szem, legyen sportos alkat, jó fenék a mell annyira nem fontos hogy nagy legyen.

2014. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég az ha szimpatikus,és viszonozza az érzéseimet.
2014. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Belső: kedves, megértő, tiszta szívű, őszinte, türelmes, humoros, de ha kell tud komoly is lenni, segítőkész, és ha rossz kedvem van (ami mostanában sajnos elég gyakori sajnos) akkor fel tud vidítani. Nem lenéző, szereti az állatokat, és persze legyen benne egy kis kocka hajlam. XD



külső: Hát ezt nem tudom leírni, mert szerintem a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak mint a külső, ha a fentiek kis hiányossággal, de meg vannak az illetőben, akkor számomra tökmind1 hogy néz ki, csak ne legyen igénytelen.



19/f

2014. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
normális szimpi lányt,járjon két lábon a földön
2014. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Legyen okos, szeresse a művészeteket, legyen jó a humora, legyen társasági ember, ne legyen igénytelen, de ne vesse meg a bulizást, és az alkoholfogyasztást. Tolerálja, ha iszok, vagy dohányzok. Szeressen. Az se zavar, ha folyton a nyakamon lóg.

Ha nagyon telhetetlen akarok lenni, játsszon valamilyen hangszeren.


A külső tulajdonságokat illetően nem tudok konkrétat mondani, csak ideált, ami nálam kb. fél évente változik. Jelenleg a szőke, vékony, kék/zöld szemű lányok tetszenek nagyon.

Természetesen ez nem feltétel, ezektől a "paraméterektől" függetlenül is lehet számomra gyönyörű egy lány.

Amit nem tudok tolerálni egy párkapcsolatban, az a túlsúly. Egy kis pocak belefér, sőt, aranyos is lehet, de a hurkákat, vagy csupán az elhanyagoltságtól löttyedt testeket egyeltalán nem tartom attraktívnak.



Mielőtt a sok önjelölt addiktológus/feminista nekem ugrana, szeretném leszögezni, hogy nem vagyok alkoholista, és attól függetlenül, hogy nem vonzódom a súlyfelesleggel rendelkező nőkhöz, a szexualitástól elvonatkoztatva semmi bajom sincs velük.

2014. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Külső: átlagos magasság, színes szemgolyó (kék, zöld, szürkés); ápolt bőr, és szép, csinos láb. Belső: pozitív szemléletű, de azért reális gondolkodású; érdeklődő az új dolgok iránt; fontos a humor (de nem a szarkasztikus stílusú).
2014. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 X0X válasza:

Ne haragudj hogy ezt mondom, de ha ezt kérdezed, akkor nem szeretheted magad...Ne változz meg senkiért és semmilyen elvárásért! Ráadásul mindenkinek más az "ideális" nő...

Legyél magabiztos és kiegyensúlyozott...ha belül minden rendben, akkor kifelé sugárzol...és ezt mindenki észre fogja venni... A fiúk/férfiak is....

2014. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez egyébként jó tanács de csakúgy kérdeztem :D :D és köszi a többi választ is :)
2014. jún. 24. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!