Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 38 éves családanya találhat...

38 éves családanya találhat itt barátnőt/lelki barátot/ csajos programokhoz, barátkozás/ fogyás / sportolás?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, nincsenek barátaim, barátnőim. Szívesen kikapcsolódnék, sportolnék mert fogyni is szeretnék. Szívesen barátkoznék, lelkiznék, vagy csak dumálnék. Szeretnék egy igaz barátnőt de nincs ilyen az életemben. Kicsit zárkózottabb vagyok (nem vészesen).
2014. jún. 16. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok:) Hol laksz?
2014. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló cipőben járok, mint te, néha nagyon jól esne valakivel beszélgetni, de igazi barátnőm nem nagyon van. 3 gyerek anyukájaként nem sok időm van semmire. Ha van kedved beszélgetni, írj.
2014. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagy kapcsolatok születnek itt:)
2014. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 F vagyok. Próbáltam itt írni magányos nőknek de még válaszra se méltattak.
2014. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?
2014. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!