Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki elmondaná RÉSZLETESEN...

Valaki elmondaná RÉSZLETESEN hogy ki is ez a Jede hercegnő, meg ez a Dósa Fanni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2 csaj facebookon. Askon írogattak ilyen hülyeségeket, hogy gazdag vagyok, a szegények bekaphatják, stb. Pár ember, mint pl. Goodlike meg aztán erre nagyon bepöccent és 30 perces videókban kezdte el kielemezni ezeket a 13 éves naiv kislányokat. Ennyi.
2014. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Jade Handkammer, vagy "Jade hercegnő" egy internetes "celeb". Tehát nem csinál semmit. A szülei anno nem kevés pénzzel benyomták az aktívba. Riportot készített Angelina Jolie-val.

Facebookon és az Ask.fm-en óriási népszerűségnek örvend a kanos tini srácok, és az idióta tinipcsák között.

Állítólag megujjazták egy moziban.


Dósa Fanni ugyanakkora senki, mint Jade. Ő se csinál semmit, csak úgy van, és ezért szeretik. Vagyis inkább azért, mert kevés ruhában csinál semmit, és képeket is tölt fel a semmittevésről. Felvág az "ő" pénzével, a kevésbé tehetősebb embereket lenézi.

2014. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

*Jade

Arról hallottam hogy benne volt az aktivban..de nem láttam a videót,valahol még meg lehet nézni?

Angelina Jolieval?:o mi?hogy?

2014. ápr. 7. 21:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg amúgy ez a Jade milyen származású?
2014. ápr. 7. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Az elmúlt 2 napban ez a tizedik kérdés róla. Teleszemetelted ezt a kategóriát, a "kultúra és közösséget" a "szépség és divatot" kérlek hagyd már abba, ennyire beleborultál a témába..?
2014. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, hogy erre fecséreled a drága időt. Hidd el, semmit nem érsz ezzel a "tudással", minél kevesebbet tudsz róluk, annál jobb!
2014. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent nemreg egymassal "haboruztak", marmint Jade es Fannyka.
2014. ápr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Talán először megkérdezhetnéd hogy én tetteme fel azokat a kérdéseket.

Köszi a többieknek

2014. ápr. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!