Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért barátságtalan...

Sok ember miért barátságtalan privát üzenetben ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Szóval írok egy tök normális levelet, köszönéssel együtt, aztán kapok rá valami rövid, undok választ, köszönés nélkül. Még akkor is, ha nem ismerkedési céllal írok.

Meg ha köszönök, és megkérdezem, hogy kérdezhetek-e valamit, a válasz az, hogy "kérdezzél" mindezt sokszor köszönés nélkül, és utána meg még számon is kéri rajtam, hogy merészeltem ezt pont tőle megkérdezni kb.

Miért ilyen undok emberek vannak itt? Miért nem kedves, barátságos mindenki, akik szívesen válaszolnak privát üzenetre?


2014. jún. 22. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
És itt a százezredik ilyen kérdés. Azért barátságtalanok veled, mert te nem a barátjuk vagy, hanem egy idegen, akire nem kíváncsiak, aki kéretlenül zúdult a nyakukba, akinek valószínűleg lelki problémái vannak és magányos, mert ha nem így lenne, akkor kint strandolna a haverjaival, nem a Gyakorin próbálna idegenekkel ismerkedni.
2014. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az ismerkedésről beszélek, hanem sima, egyszerű privát üzenetekről, valamilyen kérdéssel.
2014. jún. 22. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Bárhogy csavarod a szavakat, ha valakire ráírsz az ismerkedés, közeledés. Viseld el
2014. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Mert itt arctalanul nem kell viselkedniük, úgy beszélhetnek veled, ahogy az osztálytársaikkal, kollégáikkal szeretnének. Nem neked szól, de ez persze nem mentség. Aki nekem ír, annak mindig normálisan, kedvesen válaszolok.

Egyébként kérdéseknél is meg szoktam lepődni, néha normális válaszokra is mocskolódó a reakció.

2014. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
általában normális levélre normális válasz jön. Úgy írd meg a levelet, hogy normálisnak tűnjön. Az írás bonyolultabb mint az élőszó. Másképp kell benne kommunikálni.
2014. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ritkán írnak, pedig szerintem nem vagyok bunkó :D
2014. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!