Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyennek találjátok az...

Ti milyennek találjátok az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Az én tulajdonságaim végülis.... Nagyon szeretem a sci-fi-t (MARVEL, Doctor Who, Star trek, ilyenek), imádok olvasni mindenfélét, minden féle zenét szeretek (kivéve a metált és a rappet), szeretek rajzolni, klarinétozok.

(Bi vagyok, szóval leszbik véleménye is érdekel) Normális válaszokat írjatok légyszi!!!



2014. jún. 22. 18:18
1 2
 11/19 anonim válasza:
Bárcsak ilyen csajom lenne.
2014. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!!:)
2014. jún. 23. 18:28
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem jössz be bocsi.


20/N

2014. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"mindenki szerint nagyon kedves, aranyos vagyok, de egy kicsit zárkózott."


Én zárkózott vagyok, de nem mondanék ilyet, hogy mindenki szerint nagyon kedves és aranyos vagyok.

Én is szeretem a sci-fi-t, meg mindenféle zenét, sőt ugyanazok a kivételek, bár én zongorázni tudok.

Nekem csak az a komment nem volt szimpatikus..


18/L

2014. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Most mégis mire mondjak mit? Alig 2-3 kicsit ködös dolgot se tudtunk meg rólad. Ez szinte semmi.


Ezeknek a nyag része egyébként nem tulajdonság, hanem érdeklődési kör. Én is szeretem a sci-fit, eléggé geek vagyok, meg professzionálisan rajzolok...ez így egynek jó, de pusztán közös/hasonló érdeklődési körtől nem fog működni egy kapcsolat.

Sőt, őszintén két vizuális művész egy kapcsolatban az a két dudás egy csárda esete...nem szerencsés.


Nézzük a tuljadonságokat. A kedves-aranyos nem igazán értékelhető infó, minenkinek vannak napjai amikor kedves-aranyos és vannak amikor nem.

A zárkózott meg...hmm, hát velem nem lenne szerencséd, mert én meg igénylem a szociális impulzust.


Meg kicsit sok lenne az a 8 év korkülönbség.

2014. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Szimpinek tűnsz, kb. én is ilyen vagyok
2014. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ciana válasza:

Menő eddig xD


20/L/L

2014. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nekem így ezek alapján szimpatikusnak tűnsz ^^ ha szeretnél beszélgetni, írj üzenetet :3

16/lány/bi

2014. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Leszbikus vagyok és szeretem a jó scifit: Doctor Who nagy kedvencem, Star Trekből még a Voyagert szerettem nagyon (Seven of Nine <3 ), valamint én is sokat olvasok.

Rajzolni is elég jó tudok, viszont nem zenélek.


Szóval nekem szimpatikus vagy.

2014. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!