Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk akiket zavar ha egy lány...

Fiúk akiket zavar ha egy lány okos, miért zavar?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy a többséget nem zavarja, de én most az olyanok véleményére vagyok kíváncsi akiket igen.

2014. jún. 23. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem az okossága zavar, hanem aki ilyen az általában csak saját értelmi szintjén ismerkedik.
2014. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Én az okos nőket jobban kedvelem.Ezzel ellenben pedig az okoskodókat ki nem állhatom! :) :)

Szerintem a nők nem okosabbak ,mert ha okosabbak lennének akkor jobban tudnának vezetni :)

2014. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
és jobban is tudnak vezetni! Legalábbis egy felmérés szerint, talán a nők lapjába olvastam, az meg ugye hiteles.:). :P
2014. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

# 3/3 Nem vezetnek jobban csak balesetmentesebben :)

De ha az arányokat nézzük,igen csak kevés női sofőr van az utakon,nem csoda ha statisztikából kilehet következtetni hogy több férfi hal meg autóban mint nő.

2014. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
De az okossag nem minden esetben fugg ossze a vezetessel. Pl. Van aki okos, de a terlatasa nem jo. Es a vezeteshez nagy szukseg van ra.
2014. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a vezetés témát...
2014. jún. 23. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Egy hagyományos férfi-nő kapcsolatban igény, hogy a férfi maszkulinabb legyen, mint a nő (értelemszerűen). Egy férfi férfiasságát a kompetenciája jelzi: munkahelyi státusz, vagyon, testi erő, szellemi képesség stb. Ha a kapcsolatban a nő okosabb, mint a férfi, azzal a férfi látszólag kevésbé férfiasabb, mint a nő. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy minden férfi a kocsijával és a pénzével akar lenyűgözni nőket; ez csupán az emberi természet egy része. Senki nem akar "gyengébbnek" tűnni a gyengébbik nemnél. :)
2014. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Engem pont az zavar, hogy baromi kevés a tényleg okos nő.
2014. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavar, feltéve ha nem okoskodó, folytonosan kioktató és persze amennyiben el tudja fogadni azt, h nem mindig csak neki lehet igaza és van tőle okosabb is adott témában. :)
2014. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!