Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » HOMOSZEXUÁLIS pasik, ti...

HOMOSZEXUÁLIS pasik, ti voltatok már zavarban nő, lány előtt?

Figyelt kérdés
Nem olyasmire gondolok,hogy szégyeltétek magatokat,mert pl. maszatos volt a képetek,vagy eltaknyoltatok!Csak úgy a lénye miatt!Leírnátok bővebben,hogy mi volt?Hogyan nyílvánult ez meg?A talajt néztétek,elkaptátok a fejetek,stb?

2013. okt. 24. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Esküszöm, nem értem a kérdést. Mármint miért lettem volna zavarban? Valami speckó szituációra gondolsz, vagy arra, hogy menekülök a nők elől, mert olyan ijesztő velük egy légtérben tartózkodni?
2013. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

óóó, hát egy lány előtt csak zavarban lehet lenni, hiszen olyan hatalmas vonzerővel bír mind...főleg a mai tyúkok...

A homoszexuális pasik gyanítom nagy ívben lesz.rják a nőket, lányokat ilyen szempontból, miért lennének zavarban?

2013. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ennek ehhez semmi köze. én is zavarban vagyok ruha nélkül vagy nagyon kevés ruhában az öltözőben is mert nem szeretek ruha nélkül mutatkozni, mégha mások is azok. hetero vagyok.
2013. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mesztelenséget is kizárnám,mert nem erre voltam kiváncsi!Akkor máshogy-tegyük fel,hogy ti meleg pasik észreveszitek,hogy tetszettek egy lánynak,pillogat felétek!Volt már veletek ilyen?Hogy viselkedtetek,elnéztetek,kellemetlen volt?Egyébként köszi az eddigi válaszokat!
2013. okt. 25. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:

nem vágom miért erőlteted ezt a meleg dolgot a kérdésbe.

bárkivel előfordulhat,hogy bejön valakinek,neki meg nem jön be a másik.

ha nekem nem jön be a lány,olyankor elmosolyodok és bólintok,hogy vettem a lapot és értékelem a ki nem mondott bókot,de ott folytatom a beszélgetést ahol tartottam,nem vagyok befolyásolható még akkor sem,ha bejönne a nő,de van fontosabb dolgom.

2013. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a megfelelő társaságba járok, de nem szoktam látni, hogy lányok pillogatnának bárkinek is, filmekben viszont annál többször láttam ilyet. :)
2013. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:D



Gondolom te meleg vagy, és volt hogy észrevetted amint egy lánynak bejöttél, de fent megjelölt okból nyilván nem viszonoztad a dolgot és ez kellemetlen volt.


Van ilyen, és akkor?

2013. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!