Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen elképesztően...

Miért ilyen elképesztően buták, beképzeltek, exhibicionisták a mai tinik?

Figyelt kérdés
Az húz fel legjobban amikor azt posztolják ki.... "uncsii van"."Akkor menj tanulni b* meg!"... Vagy az én generációm is ilyen volt vagy csak akkor nem volt facebook?

2014. jún. 23. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
általánosítás
2014. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Mélyen tisztelt kortársaim élik a saját életüket, jól vannak, köszönik szépen. A leckeírás és tanulás pedig minden bizonnyal nem tartozik az erősségeik közé, meg minek is csinálják? Nem lesz rá szükségük az életben, tényleg, dehogy... Facebookra feltölteni a pucsítós képeket meg chatelni egész nap az egyszerűbb. Ha sokan lájkolják ezeket a hímnemű egyedek, akkor megjön az önbizalmuk, és valószínű azért beképzeltek. A fiúk is nagyjából ezért, csak ők a hasukról tesznek fel képet.

És igen, ennek van értelme. Szerintük.

2014. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem, régen minden jobb volt. Megnyugodtál?
2014. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Azért van uncsi, mert csak este szoktak eljárni, akkor is inni meg bulizni. Amúgy tök unalmas hulladékok kb. (tisztelet a kivételnek), mert ugye éjjel buli meg pia azon kívül meg teljesen üresek meg buták. A tanulás meg nem olyan dolog, amit szívesen csinálnak. És itt most nem általánosítok hanem ezt a bizonyos f@ szbúkon lógó bulizos f@ szfejekről írtam, és mint tudjuk ők vannak többségben. A többiek meg nincsenek láthatáron, mert nem a f@ szbúkon élik az életüket.
2014. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
régebben is ez volt, csak pl. a te korodban mindenki a nintendot nyomkodta, meg walkmannel biciklizett... nem volt fészbuk és nem tudtad, mit csinálnak...én a facebook előtti generációhoz tartozok még, fiatalkorom vége még beleesett a facebook elterjedésébe... mi is titokban cigiztünk, piáltunk, hülye pózokban fotózkodtunk, minden hétvégén buliztunk, csak annyi különbséggel, hogy nem tettük fel fészbukra, mert még nem volt és így senki nem tudta, hogy milyenek vagyunk, mert az emberek többségének az jött le, milyen normális, rendes gyerekek vagyunk...
2014. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A (volt) osztályomban kb. 2-3 ilyen ember volt. És nem jártam sem elit suliba, sem a világ végére. Tény, hogy azért sok példa van az ilyenre, de talán én rossz közegben élek, amit az ilyenek nagy ívben elkerülnek. 15/L
2014. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
majd kinövik, gyerekek
2014. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

a válasz nagyon egyszerű

mert ömlik a világi szarlé a buta pofájukba egész nap az interneten

kik a sztárok, hírességek, milliárdosok a 21. században? az értéktelen legalja

ergo mindenki ezekhez hasonul, mert nyilvánvaló, hogy egy bézbólsapis-szelfi egy retardáltnak kevesebb fáradtságába kerül, mint mondjuk elvégezni az orvosit (amit úgysem tudna)

2014. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

#4-es: Én nem tartozom ezek közé, ezt tisztázzuk, de jó pár ilyet ismerek. Tudom, ezt most nehéz lesz felfogni, de sokan közülük kitűnő tanulók elit sulikban, és vinni fogják valamire az életben. Az, hogy hétvégén buliznak, ebben nem akadályozza meg őket...

A kérdezőnek: ha ennyit foglalkozol azzal, hogy tinip***ák mit raknak ki fészbukra, te is eléggé unatkozhatsz. :):) Szerintem keress magadnak valami hobbyt!

2014. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Régen is volt sok hülyegyerek, csak más fórumon nyilvánultak meg. Telefonbetyárkodás, megrongálom a szomszéd kerítését, lopok a gyümölcséből. Ez is k..va idegesítő.

Régen is unatkoztak a gyerekek, és ugyanennyi hülye volt mint most, csak most nagy dózisban, közvetlenül ömlik az ember arcába, és rosszabbnak tűnik a helyzet.

2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!