Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt velem? Soha életemb...

Mi történt velem? Soha életemben nem álmodtam semmit, vagyis nem emlékeztem még soha semmire. Kedd éjjel viszont elképesztően hátborzongató dolog történt velem.

Figyelt kérdés
emlékeztem arra, hogy mit álmodtam, és ez az álom valami hihetetlen volt: egy férfi kiabált egy másik férfival egy szekrény előtt, és ami a legjobban megijesztett: egy olyan filmből volt egy totális idézet felelevenítve, amit tavaly láttam először! és utoljára! Eddig életemben. Ez a film, az Ördög Ügyvédje c. amerikai kitaláíció: al pacino szavai egy az egyben megismétlődtek a tudat alattimban, utána pedig arra emlékszem csak, hogy hárman csúsznak felém térden álvva, és képszakadás. Mással volt már ilyen? Mi a fenét csináljak? Nem merek róla beszélni senkinek, mert még a végén fogyatékosnak néznek. Szóval itt kérnék véleményt, névtelenül. Teljesen meg vagyok zuhanva azóta.
2013. szept. 26. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Álmodunk néha furcsaságokat, én is csak azokra az álmaimra emlékezem, amik nagyon megráztak, vagy a túl félelmetes rémálmokra. Legtöbbször az álmok csak a napi történések álombeli feldolgozása, vagy filmek, TV hatására történő emlékképek, de van amikor az álomnak üzenete van, ez attól függ, hogy mit hallottál álmodban, de ezt magadnak kell megfejteni, te fogsz rájönni, hogy mit akar üzenni neked.
2013. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!