Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt ember vagyok 18...

Felnőtt ember vagyok 18 évesen ha eltudom magam tartani/látni, viszont nagyon gyerekes személyiségem van, ezernyi játékom, plüssöm, és imádom a video játékokat? 18f

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 18:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
már 16 évesen is diákmunkáltam, és most már van rendes munkám mellette meg tanulok, de nem szorulok a szülőkre.
2014. jún. 24. 18:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ...még mindig tologatod a kisautót a földön, miközben brummogó hangot adsz ki? :D Egyébként szerintem a felnőttséget nem köthetjük korhoz, ez mindenkinél máskor alakul ki
2014. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de a felnőttség nem az amikor már tudsz magadról gondoskodni, és nem szorulsz szölői támogatásra??? amúgy olyan is megesik, de nem kisautóval hanem kedvenc plüssömmel xDDD
2014. jún. 24. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Felőtt akkor vagy, ha már nem izgat mások mit gondolnak rólad csak az, hogy boldog légy. Ez alapján te még gyerek vagy.
2014. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem zavartatnám magam ez miatt, az biztos.

Egyébként tök aranyos lehetsz :D

(juteszembe van egy haverom aki utálta ha azt mondták neki hogy aranyos. Ha legközelebb találkozok vele az első szavam az lesz hogy aranyos vagy XD).

2014. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi probléma ezzel. Ha eltudod magad tartani, akkor az tök jó! Mondjuk kérdés,hogy a barátnőd(leendő vagy már most) mit szól ehhez.xd
2014. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan kérdezem meg: kaptál megfelelő simogatást és szeretetet eleget gyerekkorodban ?
2014. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát nem sok szeretetet kaptam ez tény. apám reggel ment 5 kor este jött 8 ra a szüleim el is váltak nemrég, miattam voltak együtt, viszont anyukám meg csak követelt, de nem adott ő sem. lehet erre vezethető ez vissza? amúgy nem biztos hogy az ha lesz valaki az lány lesz :$
2014. jún. 24. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább az fura hogy ilyeneken rágódsz. A videójáték végképp nem korhoz kötött (van ugye kifejezetten felnőtt célcsoporttú is nem kevés), a játékkal sincs semmi gond. Harmincas vagyok, vannak plüsseim, a régi játékaim is megvannak egy dobozban, társasom is van (mondjuk nem gyereknek való) és amúgy is játszom rendszeresen (szerepjáték). Más, hasonló korú ismerőseimnek is vannak játékaik. Plüss, repcsimodell, meg ki mit gyűjt. :)

Túlparázod.

2014. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem vagy felnőtt, de nem a játékok miatt. Az csak jó, ha valaki még húszon, harminc, sok évesen is tud játszani.

Egyszerűen még nagyon fiatal vagy, még nem tapasztaltál meg olyan sok mindent. De ez nem baj. Szerintem felesleges azon gondolkodni, hogy felnőtt vagy-e vagy sem. Biztosan valamilyen szempontból már felnőtt vagy.

Én most harminc évesen így még egy részemet gyereknek érzem :) De ezt pozitív dolognak gondolom :)

2014. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!