Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy addigi állítólagos jó...

Ha egy addigi állítólagos jó barátotok ilyen véleményt fogalmazott volna meg anyukátokról, a hátatok mögött, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy édesanyám zöldhályog (szembetegség) gyanús, ezért be kellett mennie a kórházba, egy majdnem egész napos kivizsgálásra. Mivel van olyan ismerősünk aki hasonló vizsgálatsorozaton esett át, így volt fogalmunk az egészről (pupillavizsgálat, ami után sokáig nem tud fókuszálni, stb.), ezért úgy döntöttem elkísérem.

Amúgy is szabadságon voltam a héten, így a barátaim eltervezték, hogy pénteken el kéne ruccannunk valahova. Ekkor közöltem, hogy sajnálom, de anyukámat kísérem be vizsgálatokra meg megvárom amíg végez, esetleg amikor végzek utánuk megyek, vagy akkor induljunk el. Nem is volt ezzel baj akkor úgy gondoltam.

De tegnap a másik barátom elküldte a levelezésüket, amiben az állt, hogy:

"...most minek kell bekísérgetnie? Mert nem tudna egyedül bemenni? Tudom, hogy nincs jogosítványa, de miért is lenne a szerencsétlenjének?" - anyámra célozva. Amikor ezt elolvastam olyan ideges lettem...

Számomra a család szent. Nem hiszem, hogy egy igazi barát így beszélne a másik anyjáról a háta mögött, csak mert nem tudott egy napig dőzsölni.

25F vagyok, az állítólagos barátom is ugyanez a korosztály. Múlt hétről van szó amúgy.

Ti mit gondoltok az egészről? Köszönöm, aki végigolvasta!


2014. jún. 24. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
pfff. hát én se hagynám ezt annyiban...
2014. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bumbi02 ***** válasza:
4%
Persze, nem szép dolog, de most komolyan, 25 évesen "férfi" létedre tőlünk kérdezed, hogy mit tegyél?
2014. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyéni értékrend kérdése.


Btw, más levelezését elolvasni minimum nem etikus.


Amúgy mit fáj neked, nem téged húzott le, és igazából még csak anyádnak se szólt be. Az ő prioritásaiban anyád nem játszott akkora szerepet mint egy nehezen megszervezett baráti találkozó (végülis mi köze neki anyádhoz, pláne hogy lehetőségként tényleg ott volt hogy bemegy egyedül).


De ismétlem: egyéni értékrend kérdése.

Ha ennyire nem tudod kezelni a helyzetet, hát buktál egy barátot. Mindkét esetben engem semennyire nem érint, így részemről nem érdekel ez sem.

2014. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.

Pár kiegészítés:

Nem másoktól kérdezem, hogy mit tegyek, hanem csupán azért tettem fel a kérdést (mint írtam is), hogy megtudjam, hogy mások, külső szemlélők, nem érintettek hogyan vélekednek erről a helyzetről, hogyan látják, mert én jelenleg iszonyatosan dühös vagyok.

Másodszor: nem olvastam bele senki magánlevelezésébe, összesen 5 sort másolt be nekem a harmadik fél. Amúgy ha beleolvasok is, akkor sincs joga így írni az anyámról. Különben meg tudom, hogy nekem címezte, de akkor ne keverjen bele mást.

2014. jún. 24. 19:45
 5/14 bumbi02 ***** válasza:
6%

Teljesen mindegy hogyan magyarázod, a mi véleményünk érdekel. Visszaigazolást vársz, hogy igenis jogos az, hogy dühös vagy. Jogos hát. Bár én biztos nem foglalkoznék vele.

De azért 25 évesen már tarthatnál előrébb is, minthogy gyakorikérdéseken kérdezd meg hogy "Szidták anyucit, lehetek mérges? "

2014. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik"


Ez ám a "zöld kéz"! Haver, remélem az orvos kiszúrta a színvakságod és nem adta meg a jogsid!

2014. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem inkább úgy tűnik a 3. fél kavarni akarja a sz.rt köztetek.
2014. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Háááát kérdező, nincs szerencséd. Látom többségében csak olyan válaszolók írtak, akik gyűlölik a saját anyjukat. Ami felveti a kérdést, hogy éppen most lehetnek-e a kamaszkori lázadás közepén, ergo nem többek-e 17 évesnél? Így természtesen a hatalmas élettapasztalatokkal lehet kötekedni.


56%-os válaszoló, arról esetleg hallottál,hogy a kérdésnél megjelenő százalékok több felhasználó általi értékelésből állnak össze? Attól még lehet 0%-od, hogy a kérdező pozitív értékelést adott, de te tudod. részemről én is lepontoztalak, mint bumbit.


Először nem is akartam írni, csak ponttal kinyilvánítani a véleményemet -igen így is szoktak-, de látva a szemétkedést, úgy gondoltam írnom kell. Különben bumbi válasza, ha szabad íyg fogalmaznom, parasztabb volt, ezért kevesebb %-ot érdemelne, mint te, de páran ezt nem így látták.

Ha jól tudom a zöldhályogba bele is lehet vakulni,ha nem kezelik időben, szóval csak így poénkodj a színvaksággal.

A kérdező feltett egy tök normális kérdést, ti meg savazzátok. Ha nem szimpi a kérdés, akkor ne válaszoljatok rá,ennyi. Amúgy egyikőtöknek sem ártana megtanulnia szöveget értelmezni, ha már itt válaszolgat.


Kérdező: szerintem a haverod b***nkó volt,ezen nincs mit szépíteni.A te döntésed, hogy hogyan kezeled ezt a szituációt. A 20:25-ös viszont mond valamit.

2014. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bumbi02 ***** válasza:

Nem értem miért gyűlölnénk az anyánkat, vagy miért voltam paraszt.


Egyszerűen csak ha valaki határozottan kijelenti hogy neki a család szent, akkor határozottan reagáljon, ne interneten keressen önigazolást. Ebben nincs parasztkodás. Én értem hogy jó kiírni magunkból a napi stresszt, de ezt általában haveroknak, barátoknak kéne leírni, nem pedig gyakorikérdésekre kiírni. Ez az egész nem is egy kérdés, csak jól esett a kérdezőnek kifakadnia.

2014. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

bumbi02

Megkövetlek, elnézésedet kérem a pejoratív jelzők miatt!

Most, hogy így leírtad a véleményed, igazat adok Neked ebben a hozzászólásban. Viszont a kérdező alázását továbbra sem tartom helyesnek, mert a legtöbb gyk-s az önigazolás reményében írja ki erre az oldalra akérdéseit.

Mindenesetre még egyszer elnézést, és szép estét kívánok!

2014. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!