Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez az állítólagos...

Miért van ez az állítólagos "barátnőmmel"?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon sok barátom, mivel én teljesen különbözöm az osztálytársaimtól. Más osztályokban van pár barátaim, de nincs nagyon alkalmam rá, hogy velük legyek. Én amolyan művészetkedvelő lány vagyok. Olvasok, rajzolok, festek, írok, hegedülök, stb, de nincs akivel ilyen témákról beszélgethetnénk. Egyetlenegy valamennyire normális barátom van az osztályból, de ő is ugyanolyan mint a többi lány: mindenkit kibeszél, álszent, kezdi utánozni ezt a mostani "swag" divatfajtát. Annyi rossz dolgokat elkövetett már velem régebben. Eljátszotta velem, hogy én vagyok a legjobb barátnője, aztán pár nap múlva magamra hagyott, tetszett nekem egy fiú, de direkt rossz tanácsokat adott, hogy ne jöjjek vele össze, folyton kibeszél, de mindezt figyelmen kívül kell hogy hagyjam, mert nincs más, akivel lehetnék. Mikor csak mi ketten vagyunk, akkor kedves, megértő, jót lehet vele nevetni, de mikor mással van folyton kibeszél és minden rosszat beállít rólam. Mikor nem vagyok vele már amolyan gyűlöletet érzek iránta. Mikor telefonon vagy facebookon beszélünk akkor úgy érzem, hogy minden egyes szava irritál, legszívesebben megpofoznám azért, amiket velem tett, mégis szégyellem magam, mert úgy érzem, mintha magamnak kibeszélném őt, pedig van mikor szeretem. 13/L

2013. aug. 26. 12:50
 1/2 gabrielwright ***** válasza:

Azok alapján amiket írtál azt mondanám, hogy igazi barátok nem így viselkednek. Persze sokat el kell néznünk a barátunknak, mert csak így működik,meg kell találni az egyensúlyt, viszont az, hogy valakinek mindent elnézek mert nincs más az nem tűnik annak.

A helyedben az érdeklődési körömön belül keresgélnék barát után, az osztálytársaimmal megpróbálnék normális viszonyt kialakítani. Középsuliban már másképp mennek a dolgok, sokkal nagyobb eséllyel talál barátot magának az ember osztályon belül.

2013. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is ugyan ez volt, én is kitűnök a többiek közül, mert én is művészlélek vagyok, és okosabb az átlagosnál (nem, nem vagyok egocentrikus), velem is ugyan ezt csinálták (csinálják) jó pár éve, de hidd el nem éri meg ilyenekkel lenni. Lehet, hogy akkor egyedül lennél, de jobb, mint egy ilyen kis álszenttel. De nem értem, ha azok a barátaid akik más osztályban vannak velük hogy-hogy nincsen alkalmad rá, hogy velük legyél? Vagy csak iskolában? Amúgy átérzem a helyzetedet, velem is pont ez volt, csak azzal a különbséggel, hogy én nem csak megakartam pofozni, hanem meg is pofoztam :D . És én is szívesen beszélnék egy ilyen művészkedvelővel, mint amilyen én vagyok, de nincs rá lehetőségem. (13/L)
2013. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!