Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez beteges? 20 éves vagyok és...

Ez beteges? 20 éves vagyok és elalvás előtt sokszor a halálon filozofálok mármint, hogy akármit is érek el az életben az egyszer úgy is véget ér és ez kikerülhetetlen sehogy sem lehet "megúszni " .

Figyelt kérdés
Meg néha az egész élet is értelmetlennek tűnik mivel előbb vagy utóbb minden véget ér és még csak nyom sem marad utánunk tök értelmetlen ez az egész számomra na meg ijesztő . Köszi, hogy elolvastad

2014. jún. 24. 19:29
 1/8 ElsiNiki válasza:
Szia! End is szoktam hasonlokon gondolkozni es hasonloan erezni. Nekem a spiritualitas, Isten keresese segit, ez ertelmet ad az ertelmetlennek..:-)
2014. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelek ,de én nem vagyok hívő és nem is hiszek Istenben.
2014. jún. 24. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy értelmet kell adni az életünknek, mert igenis azt is meg lehet teremteni magunknak. Nem kéne ezen kattogni állandóan, mert úgy se vezet semmi jóra. Nem csak magadért leszel, hanem valószínűleg később a családodért, a gyerekeidért.
2014. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Az élet tényleg értelmetlen és jó eséllyel tényleg vissza linkelhetetlenül eltűnik minden emlékestől. Innen indul a játék :) Mit lehet innen kezdeni? :)
2014. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha bele gondolsz, milyen lenne az élet halál nélkül? Szerintem akkor nem lenne semmi értelme.
2014. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 akkor mi értelme Isten életének? :)
2014. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hallod, mintha én írtam volna ezt, bár nem mindig jut eszembe, de furcsa
2014. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 homo ludensz ***** válasza:
Az életnek a halál tükrében nő meg az értéke.Élj úgy hogy bármikor ha kell elkösznhess,ne legyen függőben lévő ügyed,ki nem tárgyal viszonyod. Igen keveseknek adatik meg hogy maradandót alkossanak. Egy dolog amire érdemes figyelni:nem az számít hogy te hány embert szerettél csak az hogy téged hány ember szeretett.
2014. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!