Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az új innovációs faceboo...

Mi ez az új innovációs facebook trend mánia?

Figyelt kérdés

Soknak van már fent narancssárgás-lila retro-hoz hasonló hátterű fénykép magáról. Ráadásul olyanok is vannak rózsaszínben, hogy azon az ember nem is látszik.


30-on évesek is kezdik már ez az innovációs sperspektívát. (Ez most a menő, ezek a szavak).


Bevallom, ezek nekem nem nagyon jönnek be.



2014. jún. 26. 05:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy sokáig leszek fent a facebook-on, ha mindenki ez fogja csinálni, rózsaszín-lilás retró hátteret rak ki magáról.
2014. jún. 26. 05:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Láthatnék ilyet, mert én még nem láttam? Esetleg van ilyen program az új telókon, ami ilyenné változtatja és ezért?
2014. jún. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyenfajta a háttér szín: [link]
2014. jún. 26. 12:42
 4/10 anonim ***** válasza:

ez komoly????

multimédia 9. osztály...

azért ilyen a kép mert kevés fényt kap szar a megvilágítás...

nem kel sok ész ahoz hogy rájöjjél ha fotóztál már vaku nélkül...

2014. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és vakut azért nem használnak mert vissza csillog a tükörről
2014. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, ez az új trendi mánia. A rózsaszínes lilás háttér. Mindenki követi a másikat, mert ezt láthatjuk a médiában is, hogyan viselkednek a sztárok, színészek.


A jövőben a viselkedési norma teljesen megváltozik, ami már most látszik. Gondoljunk csak a hippikre régen.

2014. jún. 26. 22:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyik követi a másikat, azért olyan a háttér, mert ezt látják a külföldiektől, ott is divat ez. Mindig úgy volt, hogy előbb külföldön volt valami divat, és csak később jött Magyarországra, de már ide betette a fejét ez a szokás.
2014. jún. 26. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én ezen a képen nem látok rózsaszínt, se lilát. Nem a kijelződdel van valami baj? Ez csak egy rosszul megvilágított életlen fotó, amit mobillal készítettek, a legtöbb mobil ilyet tud sajnos, ennél nem jobbat egy sötét szobában vagy villanyfénynél. Gondolom azért jó, mert elfedi a szeplőket, anyajegyeket, kisebb hibákat. Én azt hittem valami tényleg retro izgalmas dologről lesz szó. :(
2014. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Felesleges leállni vitatkozni a kérdezővel, ő nem hallgat senkire, csak hónapok óta futtatja a motivációs, innováció és egyéb összeesküvés-elméleteket az üldözési mániájával együtt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

Itt az összes kérdés majdnem az övé:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=motiv%E1l%E1s


Ha végignézed, látod hogy őrült.

2014. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah, ez így már más, amúgy tök érdekes, vajon mi hozta ezt ki belőle?
2014. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!