Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az új facebook mánia,...

Mi ez az új facebook mánia, hogy emberek köszönetet mondanak mindenkinek majd lehúznak egy korsó sört?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne facebookozz.
2014. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%
Egy oruletesen hulye jatek amibe en remelem nem keveredek bele bar noi "jatekost" meg eddig nem veltem felfedezni. :-P A lenyege az,hogy valaki mar egy ilyen videoban megjelolt (o a kihivod) es meg kell innod egyszerre fel liter sort. Ha ezt nem teljesited, egy talca/tekesz/doboz/kocka ( ahogy jol esik) sort kell neki venned. Aztan neked is kell valasztanod harom embert akinek ugyan ezt meg kell csinalnia. Hulye kanok hulye jateka... mert jajj de jo fej lesz az ha megcsinalja meg jajj de blevalo lesz. Alitolag mar van 5 halottja ennek a jateknak mert az okos jampikam annyira segghulye volt, hogy egyszerre lehuzott ket uveg gint ( NOOOOOORMAAAAALIS???!??) ezzel a kijelentessel: " majden megmutatom, hogy kell inni". TAPSVIHART NEKI :)
2014. febr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom ennek mennyi a valóságalapja, de án azt mondom, aki belehal 2 üveg ginbe, az meg is érdemli... xD
2014. febr. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 neked ez hol fáj? Én személy szerint láttam egy kreatívan összerakott videót egy régi filmes osztálytársammal aki lehúzott fél lityó sört. Elég szórakoztató volt, bevallom.
2014. febr. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
alkoholisták országa
2014. febr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
A facebook elveszi a maradék eszeteket is. Szánalmas.
2014. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy teszi tönkre a saját életét, ahogy akarja. Én nem mennék bele semmi ilyesmibe, és ezt ajánlom mindenkinek. Még ha "lenéznek" érte, akkor is.
2014. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úr Isten... xD Mikor hallottál utoljára olyan emberről, akinek tönkre ment az élete egy üveg sörtől?
2014. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért ezt nagyon túl reagáljátok. Szerintem jó pofa dolog. Fél liter sörbe senki sem halt még bele. Ráadásul ha nem akarsz benne részt venni, akkor nem csinálod meg, a kutya sem kötelez rá.
2014. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem remélem kihagynak. :D Amúgy már lányok is versenyeznek. :D Amúgy ezt ki találta ki?
2014. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!