Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik külsőre 2 ennyire...

Létezik külsőre 2 ennyire egyforma ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy kezdeném az egészet,hogy egyik nap hazajött a párom és közölte,hogy ma látta az ikertesómat(amúgy nincs,vagyis nem tudok róla)

és először azt hittem poénkodik,de aztán többen mondták,hogy a városban vagy egy lány aki ugyanúgy néz ki mint én,úgy öltözik,szintén szemüveges,és ugyanott van az arcán anyajegy mint nekem.stb,

már komolyan elgondolkoztam rajta,hogy most én nem tudnék róla és vmiféle rokon lehet vagy ez véletlen egybeesés?a szüleim szerint egyedül voltam,de annyit hazudtak már nekem,hogy nem hiszek el nekik semmit,semmivel kapcs.

az a baj,nem tudom sem a nevét,sem a címét,semmit róla,csak annyit,hogy egyforma velem.van ötletetek,hogyan tudhatnám meg az igazat?


2014. jún. 27. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen létezik.Ismerősöméknek még csak távolról sincs közük egymáshoz, és tök egyformák.Csak az egyiknek kicsit kerekebb az arca
2014. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Él vagy 7 milliárd ember a Földön, szerinted komolyan ilyen hihetetlen, hogy van, akinek létezik hasonmása? Elég csak megnézned pár hírességet, hogy mennyire hasonlítanak.
2014. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2014. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, próbáld meg szerezni valami elérhetőségét, szerintem neki is furcsa lesz, hogy van hozzá ennyire hasonlító ember.
2014. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A baráti körödnek, meg mondjuk a boltban esetleg szólj, hogy ha látják, akkor kérdezzék meg tőle, hogy ki ő.
2014. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!