Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek mégis mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek mégis mi alapján szeretnek egymásba? A legtöbb ember egyforma, aki meg nem azt messziről kerülik. Akkor csak a külső?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

"A legtöbb ember egyforma..."

Ne haragudj kedves kérdező, de ez nagyon nagy hülyeség szerintem. :/

2013. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Az igényeiket tekintve tényleg egyformák. Csak megjelenésben különböznek.
2013. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Külső alapján maximum megtetszenek egymásnak, vonzódnak egymáshoz. Amikor beleszeretünk valakibe, az már egy összetettebb dolog, akkor lelkileg is beleszeretünk, egy idő után már a részünknek érezzük. Szerintem az igazi szerelem idővel bontakozik ki, mélyül el, legalábbis nálam.
2013. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
meg csak viselkedésben különböznek :D
2013. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol èlsz kèrdezö, èn mèg sosem találkoztam kèt egyforma szemèlyisègü emberrel. Arról nem beszèlve, hogy az emberek igènyei sem ugyanazok, mert mindenkinek màs jön be. Az ugazi, szerrlmi kapcsolatokban kb. a külsö a legutolsó kritèroim.
2013. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 ASOT ***** válasza:

Szerintem te még nem vacsoráztál, és azért írsz ilyen butaságokat.

Menj egyél valamit teli hassal jobb lesz meglátod,.

2013. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tényleg enni kéne valamit :)
2013. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát, ha itt mindenki leírná milyen a prárja, biztos találnánk egyforma kommenteket. Az meg csak vicc, hogy különbözünk.
2013. szept. 22. 20:02
 9/18 anonim ***** válasza:
Te egyforma lehetsz az összes primitív emberrel kérdező! A hasonlóság nem egyformaság. Az ember hasonló, a személyiség eltérő. Még két fa sem egyforma.
2013. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Öcsém te nagyon ostoba vagy kérdező! De felesleges ezen vitázni.

Tudod mit? Gondold így legyen így ahogy gondolod tökmindegy.

2013. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!