Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz nagy adrenalinom 1...

Miért lesz nagy adrenalinom 1 puszta videótól?

Figyelt kérdés

Szokott olyan lenni, hogy nézek egy videót, és esküszöm nem bírok nyugton maradni. Rángatóznak az izmaim (persze úgy enyhén), meg hasonló dolgok, az izgalom lehet?


A videó most éppenséggel egy tolvajkergetők videó volt a youtubeon, és ahogy néztem, hogy sikeresen csinálják, hogy bemennek a frontra és ők maguk kapják el a tolvajokat először aztán várják meg a rendőröket, ez számomra olyannyira... élvezettel tölt el, hogy az igazság győzedelmeskedik. És persze a szituáció is elég forró.


Normális dolog ez? :D



2014. jún. 28. 01:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

hopp a cím kissé... félre érthető. Akkor módosítanám:


Miért lesz nagy adrenalinom 1 videó megnézésétől?

2014. jún. 28. 01:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy normális, de miért nem alszol már?xD
2014. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szerinted fáradt vagyok ilyen dolgok után? :D
2014. jún. 28. 02:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Beleéled magad.Nincs ezzel semmi baj:)
2014. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem sok izgalom ért eddig az életben, ugye?
2014. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

relatív. Mit nevezünk izgalomnak? Rengetek játékkal játszottam pl, azokon néha izgultam :D Vagy filmeken is. Vagy amikor gördeszkáztam és sikerült valami x hónap után akkor is.


De ennyire max akkor szoktam, amikor elmegyek egy diszkóba és egy győztes verekedés után volt már rá példa. De legalább tudtam táncolni rendesen minden pia nélkül mert mintha villanyra kapcsoltak volna :D

2014. jún. 28. 11:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor rátaláltam tavaly, én is hajnalig néztem, ujjongtam és az öklömet ráztam amikor sikeresek voltak. :DD 20/F
2014. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én tudnék neked olyan izgalmas videókat mutatni, ami kicsapná nálad a biztosítékot.. de nem akarom, hogy epilepsziás rohamod legyen:D
2014. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
na, küldj :D
2014. jún. 28. 13:30
 10/12 A kérdező kommentje:
persze ha csak 1 bizonyos határon belül van :D
2014. jún. 28. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!