Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Puszta véletlen lenne?

Puszta véletlen lenne?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordult velem, hogy megláttam egy helyes, szimpatikus srácot, és megfordult a fejemben, hogy szívesen megismerném.

Egy esküvőre voltam hivatalos egy másik városba, ahol a vendégek nagy részét nem ismertem. Egy srác szimpatikus volt, és csak úgy átfutott az agyamon, hogy kár, hogy őt sem ismerem. Ez reggel volt.

Este azon kaptam a srácot, hogy állandóan bámul, egyszer majdnem megszólított, és egyszer felkért táncolni.

Pár éve a városban sétáltam, és ugye megint láttam egy szimpatikus srácot, és de jó lenne megismerni. Nem mondtam senkinek. Fél évvel később véletlenül találkoztunk egy szórakozóhelyen, önként jött oda hozzám bemutatkozott, és két puszi kíséretében "Örülök, hogy megismerhetlek, xy vagyok".

Máskor évekig tetszett egy srác, és sokat gondoltam arra, bár jóban lennénk. Egy kis idő múlva felfigyelt rám, majd barátok lettünk, végül bevallotta, hogy régóta tetszem neki.

Máskor egy baráti társaságban zavart, hogy az egyik srác levegőnek néz. Arra gondoltam, bár lenne kedvesebb. Azóta zavarban van, ha beszélünk, ölelget, bámul, tök kedves.

A páromat interneten ismertem meg egy közösségi oldalon. Képről azonnal megtetszett, a profilja alapján pedig rájöttem, ugyanaz az érdeklődési körünk. Gondoltam, hogy ebből kapcsolat nem lesz (1500km, barátnője volt), ezért csak barátilag kezdtük. Most együtt élünk.

Hogy ne mondja mindenki, hogy csak pasizok, lettek ilyen elven barátnőim (akikkel szerettem volna barátkozni, mert szimpatikusak voltak, egyik napról a másikra köszönni kezdtek), találtam még egy utolsót a kedvenc termékeimből a boltban (olyat is, amit elvileg már kapni se lehet), megtaláltam egy ruhát az elképzelésem alapján...


Mással is történt már ilyen?


2014. jún. 19. 01:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire unatkozol? Azt is meséld már el, hogy naponta hány embert látsz az utcán! :O Tök jó lesz.
2014. jún. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szép lányoknak áll a világ! Te biztos szép vagy!
2014. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 WheneverYouWant ***** válasza:

[link]

Olvasd el ezt a könyvet vagy nézd meg videón. torrent oldalakon fent szokott lenni.(1 óra kb..) Ez választ ad minden kérdésedre...

2014. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Unatkozom
2014. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Velem történtek ilyen dolgok. Nincs ebben semmi különös. Nekem már sokan mondták, hogy olyam az életem, mintha egy filmben élnék.
2014. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
4 lopos vagy.
2014. jún. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi? Miért vagyok lopós? :O
2014. jún. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert. Ne tagadd.
2014. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gondolom a válaszom. :-D

Tudod ezt naponta hányan írják oda az ehhez hasonló ostobaságok alá.. xD 500-an :D

2014. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkoris.
2014. jún. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!