Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen sok, kielégüle...

Miért van ilyen sok, kielégületlen, frusztrált nő, Magyarországon, de főleg Budapesten? Miért van rengeteg, unatkozó nyugdíjas, aki folyton kavar, és kémkedik? Mitől idegbajosak, frusztráltak a Magyarok? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
Manapság egyre többször látom,hogy vannak nők,akiknek feltehetőleg,már csak a kutyájuk okoz örömet,és állandóan azzal foglalkoznak,hogy ki mit csinál,mit mond,kivel beszél,Stb. És akibe lehet,beleköt. De már mindenhol ott vannak,és egyesülnek. És csoportosan,bandákban járkálnak. Elállják az ember útját,és ha netán szólni merészelsz nekik,hogy nem kéne elállni az utat,még ők pattognak.Ezeket a hivatásos "Kavaró gépeket" már szinte mindenhol megtalálni. Más örömük nincs az életükben,mint a pletyka terjesztése. És csak azért tartanak kutyát,hogy legyen ürügyük fel alá járkálni,vagy legyen kit terrorizálni,bántani,kínozni. Mert lehet hogy mások előtt azt mutatja,hogy szereti,imádja a kis jószágot,aztán otthon meg kínozza,üti-veri,Stb. Remélem,hogy ezzel senkit nem sértettem meg. Elvégre semmi olyat nem írtam,ami másokat sértene. Vagy ha mégis,akkor Én kérek elnézést! Gondolom egy Demokratikus jogállamban erre van jogom :)

#Unatkozó öregek #frusztrált emberek.
2014. jún. 28. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azzal hogy ilyen részletesen megfigyeled őket hasonlóvá válasz mint ők.... Ezeket az embereket nagy ívben ki kell kerülni amint észre veszed hogy ilyenek! Ilyen emberek mindig voltak , vannak és lesznek a világban, az életük sivár nincs benne semmi jó semmi érdemes ezért foglalkoznak máséval, ha nem akarsz ilyen lenni szard le őket jó magasról és jó messziről :D
2014. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fura helyeken járhatsz, ha neked csak ilyen élményeid vannak.Rengeteg helyen megfordulok Pesten , de még senki nem állta el az utamat, nem igazán láttam bandákba verődött nyögdíjasokat kutyával.

Pletykások meg mindenhol vannak. Kérdez meg egy kisebb faluban élőt :))

2014. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
40%

Elnezest kerek,de nincs ekezet a gepemen.

Teljes mertekben igazad van .En egy tarsashazban lakom es ott is lakik ket-harom kutyas holgy. Ok csak azzal foglalkoznak,hogy naponta tobbszor egyutt jonnek-mennek es pletykalnak.Mindent tudnak,mindent latnak ,hozzak-viszik a hireket.

Otthon meg olyan kosz van,hogy a lo a labat eltorne.

De nekik az a fontos ,hogy kifestve,kioltozve napi ketszer haromszor setaljanak a kutyakkal.

Na ennel meg az a szebb hogy kezzel ossze szedik a gozolgo ,meleg ,budos kutyakakit es utana mennek a kozertbe zsemleert.:-)

2014. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as..kézzel? Az durva...en zacskóval szoktam....bár még nem vagyok elég öreg, csak kutyás...egyébként öregek hajlamosabbak pletykalkodni, kutyások pedig Eleve csportban sétálni, hogy az ebnek is legyen tarsasaga; kisgyerekekkel meg együtt mennek játszótérre...nalunk van 3 vénasszony, se kutyája, se unokája, se jobb dolga egyiknek se, hogy az ablakukbol figyeljek, mi történik a ház mögötti kertben es játszótéren, esetleg intelligensen lekiabaljanak az ablakból...csak drukkolni lehet, h mi ne ilyen öregek legyünk :)
2014. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
45%

3-as vagyok.

Termeszetesen zacskoval szedik a kakit,de szerintem igy sem higienikus.

Az termeszetesen jo hogy ossze szedik,de egy kezmosas es utana lehet osszetaperolni a zsemleket:-)

2014. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Otthon meg olyan kosz van,hogy a lo a labat eltorne. "


Ezt milyen alapon mered kijelenteni? Jártál mindhármuk lakásában? Meg komolyan meglested, hogy kutyasétáltatás után hazament-e kezet mosni, utána mentél a boltba és kifigyelted, hogy zsemlét vett? Rossz hírem van: te már most rosszabb pletykás banya vagy, mint azok hárman együtt. Mesélj még, miket csinálnak..?

2014. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!