Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapság miért idegbeteg és...

Manapság miért idegbeteg és bolond legtöbb ember Magyarországon?

Figyelt kérdés
sajnos legalábbis ezt tapasztaltam sokszor.. pld. volt h beszoltak nekem az utcán a kinézetem ruhám miatt (pedig teljesen átlagosan voltam felöltözve egy szakadt farmernaci, tornacipő, poló), meg a másik eset mikor leültem a villamoson egy nyugger ordibált velem h én miért foglalom el az ő kedvenc helyét, pedig én már ott ültem egy megállóval hamarább mint ő... Máskor meg egy boltban vásároltam, és nekem jött véletlen egy babakocsis nő, de mégcsak elnézést se kért vagy valami, pedig a cipőm is szétjött mert ugy ment rá a babakocsival..Tisztelet a kivételeknek, de megmondom őszintén h már utálok az utcára is kilépni az ilyenek miatt...

2013. szept. 6. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Miféle démonikus helyen élsz te? Szerintem a személyiségeddel függhet össze, látják rajtad, hogy téged meg lehet alázni következmények nélkül. Nekem sosem szólnak be. Pedig iskolában is olyanokkal nyomultam, akiket mindig szivattak a páwák, de velem nem merték megtenni. Nem tudom miért, valószínűleg látszik a kisugárzásomon, hogy nem tűröm. Próbálj meg határozottabban megjelenni és nem lesz gond.
2013. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
9-be velem is így volt, a többi osztálytársam engem hibáztatott és gúnyolt mindig, 1 évig tűrtem, majd következő évben úgy megszégyenítettem őket az egész osztály előtt, hogy köpni, nyelni nem tudtak, Azóta elkerülnek engem.
2013. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy egyeske 190 cm magas és egy tonna, így nem mernek neki beszólogatni.Így könnyű. Ha a kérdezőnek külsőségek alapján szólnak be, azzal nem tud sokat tenni.


Egyébként valóban vannak napok, amikor az emberek nem tdunak viselkedni.

Eleve gyakrabban rúgnak bele egy fiatal nőbe pl, a kerekebb arc is vonzza a kreténkedést.


Nem démonikus a hely, de rengeteg inzultus és átverés van.

Ha olvasol cikkeket, akkor a külföldi turistákat is palira veszik, na most akkor velük van a baj?


Kerülettől is függ, hogy kibe kötnek bele, pro-lis kerületben eleve gyakrabban kötnek beléd mint a 2. kerületben. sorolhatnám.

2013. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ez nem egyedi eset, mástól is hallom folyamat h milyenek az emberek.. pl. egy haver tesója tólószékes de ugy néznek rájuk mint vmi leprása, egy másik havercsaj meg ekcémás, kiszárad meg sebes a bőre, és őt is b..tatják megbámulják az utcán.. érdekes, én is sok embert nem tartok szépnek, nem tetszik az öltözködésük, stb de MÉGSE szólom le őket... Tartom magamat annyira intelligensnek h elvonatkoztassak a külsőségektől... Voltam külföldön is, de ott még a buszsofőr is segitőkész voltmikor felszálltam... Itt meg volt h ordibált egy bácsival a sofőr mert alig találta meg a bérletét
2013. szept. 6. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!