Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nővérem mostanában nagyon...

A nővérem mostanában nagyon furcsa. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Mióta hazaértünk Brisbane ből ( Brisbane Ausztráliában van ott nyaraltunk) azóta a nővéremnek konkrétan víziszonya van. ( vagy pontosan a nyaralás utolsó előtti napján kiment hajóval este egy közeli kis szigetre.) Azóta én kezet mosni sem láttam, és mindig vigyáz, hogy semmi víz ne érje. Amikor pedig fürdik legalább egy óráig bent van, és gondosan bezárja a fürdőszoba ajtaját. Mi lehet vele?

2014. jún. 29. 23:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én valami bőrbetegségre gyanakszom.
2014. jún. 29. 23:28
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg tőle, ne találgass.
2014. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Azt mondta, hogy ez nem is igaz. Erre én kicsit bedühödtem és rálöttyintettem egy kis vizet. Erre ő rohant a fürdőszobába és egy óráig ki sem jött. És még én vagyok sértődős.
2014. jún. 29. 23:36
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
A sellős filmbe szokott ilyen lenni,de ez hülyeség :D löttyints rá megint vizet és áld el az útját :)
2014. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Túl sok H2O-t néztél. Köszönjük a ma esti kamukérdést.
2014. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Biztos sello lett! :O eskuszom hogy a "H2O egy vizcsepp eleg" cimu sorozat jutott eszembe! :D nem kocsogoskodni szerettem volna, ne haragudj! :) szerintem is beszelj vele! :)
2014. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele beszélni. De ezt már leírtam. De mondom szerintem valami bőrbetegség lehet.
2014. jún. 29. 23:49
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel is.. viccből rálőttem vizipisztollyal errő mint akit puskábol lőttek ki úgy rohant a fürdőbe. És úgy halottam amikor beért a fürdőbe el is esett. Minek így rohanni?
2014. jún. 30. 10:32
 9/15 A kérdező kommentje:
Vagyis.. amikor beért a fürdőbe hallottam egy tompa puffanást.
2014. jún. 30. 10:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol, mi ??!
2014. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!