Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Üdv! Mostanában "fura"...

MATTH3W kérdése:

Üdv! Mostanában "fura" vagyok, valakinek valami ötlet, hogy miért?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben történ, hogy csak feküdtem az ágyamban egyedül és olyan érzésem volt, mintha a lelkem kilépne a testemből és saját magamat láttam kívülről, a háttérben fehér fény volt, a szívverésem lelassult és hangokat hallottam, nem tudom, hogy ez az állapot meddig tartott, és hogy miért, de mostanában többször is volt ilyen. Álmomban gyakran van olyan, hogy csak lebegek a nagy semmibe, fehér fény, és egy angyali hang énekel, vagy ennek ellentéte, egy vörös, rossz, ijesztő helyen vagyok, ahol ijesztő hangok szóltak, ennél jobban nem tudok ezt elmondani, de nagyon érdekes. Sokat gondolkozom és néha van dühkitörésem, vagy nem is tudom minek nevezzem, lényegében látok valamit, vagy valakit (pl. autót, állatok vagy akármit) és egy pillanatra elkap az ideg és egyszerűen a porig tudnám rombolni, vagy megölni, szóval elpusztítani. Ilyenkor kissé megijedek, hogy ez miért? Miért érzek ilyet? Valaki segítene, hogy miért lehet ez?

2014. ápr. 25. 20:08
 1/8 anonim válasza:
39%
Nem kéne drogozni. Vagy nem kellett volna elkezdeni.
2014. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem drogozom, soha nem is drogoztam, még csak ki se próbáltam ! Néha 1-2 sört megiszok a barátokkal meccs nézés közben de semmi más !
2014. ápr. 25. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem látogass meg egy pszichológust.Ez nem vicc..

Azok alapján,amiket elmondtál,elég komoly a dolog.

2014. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, talán igazad van. Mostanában kissé antiszociális vagyok, pedig alapban eléggé társaságközpontú ember vagyok. Emellett egészen eddig, jól aludtam mindig, mostanában alvászavarokkal is küzdök. Neten nézegettem a tüneteket és azt hiszem ennek neurológiai oka vannak, de nem vagyok orvos, szóval lehet tényleg ezzel egy szakértőhöz kéne, hogy forduljak, mert ez így tovább nem mehet !
2014. ápr. 25. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiléptél a testedből van valami képességed ami csak keveseknek adatik meg. Valamiért túl érzékeny vagy, többet észlelsz mint más és még nem vagy kész hogy ezt feldolgozd, vissza kéne menj addig a pontig amikor ez kezdődött. Szakembert keress, a pszichológus nem biztos hogy jó ötlet, meghallgat és ad egy gyógyszert ezzel pedig elnyomhatja ezt a képességed. De lehet hogy bejön.

A feszültséget meg akár konditeremben vezesd le. ne vedd készpénznek, csak egy gondolat volt részemről.

2014. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy talán neked van igazad, és ez nem mentális zavar, hanem egyfajta képesség. Hiszek ezekben a dolgokban, azt hiszem, megpróbálom egyelőre feldolgozni és később esetleg próbálok beszélni erről szakemberrel. De milyen szakemberhez fordulhatnék esetleg?
2014. ápr. 25. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
pszichiáter
2014. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan emberhez fordulj aki tudja és megtapasztalta a testelhagyást. Kerüld azokat akik "gyógyszert akarnak neked felírni vagy súlyos pénzekért adnának csak segítséget, ők nincsen azon a szinten hogy megértsenek és segítsenek neked. Spirituális és ezoterikus körökben mozogj. Talán egy reiki mesterrel beszélgess ezekről a dolgokról első körben, kötetlenül.
2014. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!