Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek betegesen félteken...

Szerintetek betegesen féltekeny a baratom? Gyogyithato, ha nem vallja be maganak? Lehet koze a drogokhoz? A kovetkezo kapcsolatjaiban megvaltozik vagy ugyanigy lesz?

Figyelt kérdés
A baratommal fel eve jottun ossze.Nagyon csinos fiu,de eletcelok nelkul,tevezes es gepezesen kivul semmi erdeklodese nincs,nagyon rossz tanulmanyi eredmenyekkel...En is nem dicseret kepen de csinos lany vagyok(uzibe kuldhetek kepet is)kivalo tanulmanyi eredmenyekkel,modellkedessel,sportolassal es eneklessel foglalkozom.A baratom hirteln furan kezdett viselkedni,mindigis o volt a feltekeny,de mostansag mar olyan dolgok mennek,hogy magam nem mehetek ki a varosba,a gyermekkori barataimat eltiltotta tolem,alig vannak barataim,kontrolal,minden oraban hiv a kov.kerdesekkel:"Beszeltel ma fiuval?,Megszolitott valamilyen fiu?,A buszban vannak helyes fiuk?,Kivel vagy?,Merre vagy"stb...Ha netan suliban meg atismetlem az anyagot szunetben es nem veszem a telot,rogton megcsalassal vadol,vagy hogy biztos jol elvagyok valamilyen fiuval...A volt pasiaimnak nagyoncsunya uzeneteket irt olyan stilusban,hogy a hozzam szolnak kiirtja a csaladjukat,mindenkit veressel fenyeget,a bulizasok szoba sem johetnek ,mert allitolag "o tudja mi megy olyan helyeken"...Soha nem csaltam meg,de mostanaban egyre furabb dolgok jutnak a fulembe,hogy allando hazudozo(nekem is mar hazudott nem egyszer)es tudom ,hogy a multjaba leszokott a drogokrol,de allitolag hetvegenkent mikor nem vagyok vele,meg mindig csinalja a dolgokat,sot nemreg hallottam hgy mar meg is csalt de mindent tagad...Mit tegyek? Meg mindig szeretem,de mar nem erzem magam jol a kapcsolatban...

2014. jún. 30. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
addig olvastam, hogy üzibe küldesz képet.... kamu vagy!
2014. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert lennek kamu? A tortenet a lenyeg,ha meg nem tudod elkepzelni min megyek keresztul nem kell irkodnod :)
2014. jún. 30. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, mert nem lesz ennek jó vége.
2014. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad a kérdésed. Ha már nem érzed jól magad a kapcsolatban, annak jobb véget vetni! A leírtak alapján nem éri meg foglalkozni vele, de még a "kezelésével" sem, majd megoldja ő magának. Lehet, hogy szereted, de a magad érdekében inkább lépj ki a kapcsolatból.
2014. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

"kivalo tanulmanyi eredmenyekkel" vs "pasiaimnak"


Na mindegy, ha jól érzed magad a csini rosszfiú mellett, akkor maradj, ha nem, akkor szakíts, nem látom a problémát.

2014. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts vele amíg még lehet, egy kis idő múlva azt fogod észrevenni, hogy minden barátodat elüldözte tőled, s emiatt érzelmileg teljesen függeni fogsz tőle.


ui: ha már úgyis modellkedsz és fel is ajánlottad a képküldést, akkor gondolom nem vagy szégyellős. Küldesz egyet magadról? :)

2014. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, pàrod betegesen fèltèkeny.

Maga a fèltèkenysèg, az önbizalomhiàny (önmagunk teljessègèrzetènek a hiànya) kivetítèse.

A te esetedben pàrod, kapcsolatotokra vetíti ki sajàt maga bizonytalansàgàt.Lehet fontos vagy szàmàra, viszont a tisztelet önmagàval kapcsolatban is hiànyos lehet, màskülönben tèged is megtisztelne azzal, hogy szabadsàgot ad mivel tudja,hogy szereted.

Amennyiben valóban szeretne tèged, vagy legalàbbis törekedne erre, úgy fèltèkenysègèt inkàbb titkolnà,ès nagyobb hangsúlyt fektetne kapcsolatotok elmèlyülèsère.

A drogok is hatàssal lehetnek àllapotàra..Pèldául az amphetamine (speed), az idegrendszeren keresztül hat, lehet èberebb lesz tõle az ember, viszont ennek az àra az, hogy az idegrendszer is kàrosul.A szervezet a fokozott túlmüködtetès miatt kièg, ìgy egy kapcsolatot illetõen, kevesebb energia marad a megèrtèsre,a figyelemre,a szeretetre.Vagy vàltozik pàrod, vagy te vàltoztass.

2014. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!