Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha gimibe kerülök, ott, ,...

Ha gimibe kerülök, ott, , megváltozik" az életem? 14/L

Figyelt kérdés
8-os vagyok.Az évfolyam elkönyvelt strébernek,közben meg csak jól tanulok,nem nyalizok senkinek.Ha gimibe kerülök másként fognak hozzámállni?Jobban fognak érdeklődni utánam?
2013. okt. 28. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy teljesen más lesz, igen, de Te is sokat tehetsz azért,hogy ne tartsanak strébernek. tudod attól,hogy valaki okos, tanult, nem kell mindig bizonyítania ;) Ha tudod is gyakran a kérdésekre a helyed választ, ne válaszolj mindig, ettől még nem fogod kevésbé tudni az anyagot, és mégsem fognak strébernek tartani.
2013. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem szoktam sokszor jelentkezni,de amikor megmondom a helyes megoldást,jön már a f*gyatékos hang hogy 'strébaaaaar'
2013. okt. 28. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nekik ez is sok :)Esetleg valamikor régen sűrűbben jelentkeztél, vagy az esetek többségében a helyes választ mondtad. Néha ez is elég arra,hogy oltogassanak :)
2013. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkoz masokal...
2013. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-es: Te k*.rva naiv vagy. Nekik elég annyi, hogy okosabb náluk és tudja a választ. Nem kell itt keresni a múltban történteket, amik ezt okozhatták.
2013. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha nyomi vagy és stréber, akkor semmi nem fog változni, mert ki fognak gúnyolni.
2013. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy kigúnyolnak. Az én osztályomban is van egy srác, és egy lány, aki mindent tud. A srác a szünetekben poénkodik, hülyéskedik, órán is van hogy nem fogja be, de attól még rengeteget jelentkezik, és mindent tud.

Emellett a lány órán mindent tud és jelentkezik, de szünetben is a könyvei fölött görnyed, vagy maximum 1-2 emberrel beszélget csöndesen.


Azért szerintem te is érzed a különbséget. Nem azért utáltak ki, mert mindent tudsz... Hanem azért, mert emellett valószínű hogy nem vagy túl humoros, vagy az elején nem voltál túl humoros, jó társaság, és ezért elkönyveltek.


Általánosban engem se szerettek túlságosan, mondjuk nem strébereztek le, csak nem nagyon szóltak hozzám. Átkerültem egy gimibe, ahol tiszta lappal indulhattam. Már első nap becsatlakoztam egy nagyobb társasághoz az osztályban, viccelődtem, poénkodtam, és emiatt megkedveltek. Igaz, most már nem olyan sűrűn tanulok, ezért nem mondhatnák, hogy stréber vagyok... De nem csak a strébereket utálják ám ki! Vannak nálunk is olyanok, akik nem stréberek, mégsem szeretjük őket.


Az embereket nem a tanulmányi eredményük miatt cikizik ki, hanem azért, mert úgy viselkednek... Hanem mert fennhordják az orrukat, és nem nagyon foglalkoznak az "alja néppel".

Lehet, hogy azt mondod, hogy te nem csináltál ilyet... De szerintem csak nem nagyon vetted észre... Van különbség!

2013. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen,megváltozik az életed.Én ezt konkrétan valamiért tudtam,amikor 14 éves voltam,bár azóta se tudom,hogy honnan tudtam ezt.A világ megnyílt számomra,más lett minden.Volt,hogy sokkal jobb volt,volt,hogy pokol volt.De amit nem bánok:hogy múlik az idő!Itt vagyok,12.osztályosan..és várom,hogy mi lesz a vége.De már nagyon várom,hogy legyen valami.

17/L

2013. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Szimplán kapsz 1 új társaságot. Lehet, ugyanolyan leszel ott is, mint most. Vagy lehet hogy nem.
2013. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 weres1 válasza:
#7re ugyanez. lehet ismerjük egymást? irj várost és évfolyamot
2013. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!