Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan találjam meg az egyénis...

Hogyan találjam meg az egyéniségem? 16 lány

Figyelt kérdés
többnyire elvont vagyok, szeretem a vintage stílust, aztán hirtelen a mai trend jön be. Lehet hogy hülyén hangzik, de instára is egyszer elvont képeket töltök fel, aztán meg a színes dolgokat osztom meg. Ilyen a személyiségem is. egyszer ilyen egyszer olyan (negatív kommenteket ne írjatok légyszi)

2014. jún. 30. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:

"negatív kommenteket ne írjatok légyszi" - Ez alapvetően lehetetlen. És menekülő is, szóval innentől nincs értelme a kérdésnek.


-


-


-


//What if I said, teenager vagy?

2014. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéniség =/= ízlésvilág!

Miért korlátoznád magad egy "stílusra"? Az egyéniség attól egyéniség, hogy összetett, nem pedig egy papírmasé figura egyetlen stílusjeggyel és beszűkült egypólusú ízléssel.

2014. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"hülye vagy te" - erről nem vagyok hajlandó vitát nyitni, mert tökéletesen látom, hogy ez te vagy, de ettől független a véleményem továbbra is fenntartom, miszerint teenager vagy, ebben a korban ez teljesen normálisnak számít.
2014. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok nem negatív kommentet írni. Ebben a pár mondatból amit leírtál, az jön le, hogy nem hogy egyéniséged, de még saját gondolatod sem lesz soha életedben, mivel az "egyéniségedet" 100%-ban a felszín alapján akarod meghatározni.
2014. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as, rosszul írtad a nem egyenlőt.

Nem így: =/=

Hanem így kell: !=

Vagy: az állítást zárójelbe teszed és felkíáltó jelet teszel elé: !(Egyéniség == ízlésvilág)

2014. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

6:

Ne szórakozzál, nem csak a C szintaxisú programozási nyelvek jelölése lehet egy weboldalon elfogadható a nem egyenlőre. 3-asét mindenki értette, te is, tehát jó, és azt szimbolizálja, hogy papíron az egyenlőség jel áthúzásával jelöljük. De ha a programozási nyelvekből indulsz ki, nem csak a != létezik, hanem van ahol ugyanez <>.

2014. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem idővel fog kialakulni benned meg az idő folyamán fogod "megtalálni magad". Attól is függ, hogy milyen külső behatás ér, mi tetszik még meg az évek alatt, mi köt le, mivel vagy kivel tudsz azonosulni, ilyesmi.

Ez az egyéniség megtalálás egy hosszú folyamat, az meg sose baj, ha változatos vagy ;)

2014. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha ezen izgulsz akkor ne keresd hisz valószínűleg nincs és egy átlagos fogyasztó vagy
2014. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!