Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk milyen gyakran szoktatok...

Fiúk milyen gyakran szoktatok lánnyal álmodni, és az mennyire hat meg titeket?

Figyelt kérdés
A múlt éjjel átéltem életem legszenvedélyesebb álmát egyik fiúval, akivel alakulóban voltunk, de nem jött össze. Ez engem nagyon meg tud viselni, és talán azt is mondhatom újra vágyom rá.. A fiúk is átszokták gondolni az ilyen dolgokat egy álom hatására, és bízhatok benne hogy ő is szokott velem álmodni?
2014. júl. 1. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én szinte mindig de sokszor pont azzal akivel nemkéne és jó nagyon jól érzem akkor magam de ha felkelek nyomaszt a tudat hogy csak álom volt...


azt hogy ö álmodik rólad nem lehet tudni de a mondák azt mondják "csak akkor álmodsz valakivel ha az a valaki gondol rád"

2014. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Látod dettó, annyira reménytelen az egész és már véget is ért, de én még mindig megtalálom álmomban.. Mások véleményét is várom!
2014. júl. 1. 12:00
 3/12 anonim ***** válasza:

1-sö vagyok..

szerintem ne törd magad rajta lessz majd más (én is ebben bizok..) meg mikor álmodsz vele örülj hogy az álmaidban csak a tied :)

2014. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, csak szerintem ez nem véletlen, én az ilyeneket mindig egy üzenetnek érzem hogy kezdenem kellene valamit.. De mindegy is,mert mindig komplikált volt ez a kapcsolat.
2014. júl. 1. 12:18
 5/12 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt valamelyik nap, csak én lánnyal álmodtam, mert én vagyok a fiú :D Az a legrosszabb, hogy próbálom elfelejteni, aztán jön egy ilyen álom és utána napokig nem tudok másra gondolni.
2014. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ahogy jónak látod. csak arra figyelj hogy ne kerülj a sürüjébe mert csak rosszabb lessz neked... (tapasztalat)
2014. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha esetleg tényleg úgy van, hogy ő is gondol rám, hogy tudnám felhívni magamra a figyelmet, elérni hogy felkeressen?
2014. júl. 1. 12:26
 8/12 anonim ***** válasza:
hát ha tudnál vele találkozni a tudta nélkül vagy ilyesmi. de ha te kezdeményezel egy megbeszélt beszélgetést szerintem jobb. :)
2014. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ritkán,de ha megtörténik akkor aznap nagyon sokat gondolok rá és sokat áll a f.....
2014. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem szinte sose azzal akivel szeretném
2014. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!