Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha így látom a dolgokat?...

Baj ha így látom a dolgokat? Ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

A környezetemben egyre többször látom, hallom, hogy ez a lány 6.-7.-es korában így rúgott be, elvitte a mentő, mert túl sokat ivott, vagy épp lépcsőházban vesztette el a szüzességét 13 évesen. Tulajdonképpen az érdekelne, hogy manapság ez a menő?

Egy lánynak nem aranyosnak, kedvesnek és mosolygósnak kéne lenni-e?

Én (nem tudom rosszul csinálom- e) de nem fetrengek részegen és igaz sokszor járok el otthonról, de nem inni, hanem mondjuk moziba vagy strandra. Nagyon vidám és mosolygós vagyok, imàdom felvidítani az embereket. Nagyon szeretem az állatokat,és igenis segítek otthon. Nem vagyok gonosz a szüleimmel( bár néha én is feleselek). Szeretem a barátaim, sok fiú barátom van. Rossz tulajdonságom, hogy túl sokat foglalkozok magammal, a ruháimmal, a hajammal, hogy mindig csinos legyek . Persze van ezernyi rossz és jó tulajdonságom is, pont mint minden más embernek.

Nem hanyagolom a tanulást, idén is kitűnő lettem, de nem hencegek a Facebookon vele. Nem írok ki félórànként olyanokat, hogy "jakuzzi" vagy mozizgatás biussal" ezek mind idézések.

Baj hogy ilyen vagyok?

Ismerkednétek ilyen lánnyal?

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett :)

14/lány



2014. jún. 20. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem épp te vagy a normális.

Maradj is ilyen,aki 13 évesen egy lépcsőházban adja oda magát valakinek az annyit is ér,mellesleg emiatt nem lesz jó az értékrendje és ,megbélyegzi a sexuális életét örökre(ahogy észreveszem aki korán kezdi az hamarabb kiég és már fiatalon)

Amit ide leírtál az mind szép és jó!Maradj ilyen!Ne változz meg senki kedvéért!Hidd el megéri!

2014. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) próbálok ilyen maradni
2014. jún. 20. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Baj ha így látom a dolgokat? Ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

"A környezetemben egyre többször látom, hallom, hogy ez a lány 6.-7.-es korában így rúgott be, elvitte a mentő, mert túl sokat ivott, vagy épp lépcsőházban vesztette el a szüzességét 13 évesen. Tulajdonképpen az érdekelne, hogy manapság ez a menő?

Egy lánynak nem aranyosnak, kedvesnek és mosolygósnak kéne lenni-e? "


Csak én nem látom a két bekezdés mondanivalója között az összefüggést? (gy.k.: Valakit elvihet a mentő a detoxba akkor is, ha mosolygós.)

Miért akarod megmondani, milyennek kellene lennie egy lánynak? (vagy akárkinek) Gyanítom, hogy a környezeted alakította ki benned ezeket a birka, sztereotíp baromságokat. De nem, nem KELL minden lánynak mosolygósnak és kedvesnek lennie. Sőt, ha nem az, akkor sem viszi el az ördög (vagy a mentő).

Nem dicsekedsz a Facebookon, dicsekedsz helyette itt, hogy milyen jó kislány vagy. Semmivel sem jobb, mint amit te megvetsz másokban.

2014. jún. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem akarom megmondani,hogy kinek milyennek kell lenni.

Én azt kérdeztem, hogy a mai világban ez az elfogadott, hogy a lányok többsége 13 évesen kocsmázni jár aztán meg viszik őket a detoxba?

Mert ha igen akkor sajnos velem van a baj.

Nem szándékoztam előírni senkinek semmit, és nem is szeretnék dicsekedni, mert ez lenne a normális(szerintem) és nem az hogy valaki 6.-ban megbukik.

:)

2014. jún. 21. 08:11
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Az egy dolog, hogy számodra mi a normális. Senkinek sem jó, ha a detoxba viszik, se 13, se 33 évesen. Az, hogy te nem ilyen vagy, azt úgyis tudja mindenki, aki ismer, nem értem, miért kell még külön dicsekedni vele, meg álnaivan megkérdezni, hogy "Baj, hogy ilyen vagyok?"


Nem, nem baj, a baj az, hogy fennhordod az orrod, meg próbálsz bevágódni, tehát pont azt csinálod, mint azok a kortársaid, akiket a detoxba visznek, csak ellentétes előjellel.

2014. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a normális csak sajna a világ "kur.vul" a facebook és a sztárok miatt. Ez szerintem nem más valójában mint egyfajta agymosás. Én is úgy gondolom ahogy te csak én ki toldanám egy fiúkról szóló résszel.


15/f (csak hogy tudd hogy a te korosztályodban is vannak normális emberek)

2014. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!