Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakire azt mondják, hogy...

Ha valakire azt mondják, hogy könnyen fel lehet ismerni a stílusa alapján, az baj?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondták egy páran, az írás stílusom miatt, persze nem tudom miért.

Vagy sokakat fel lehet arról ismerni, ha valaki már megismerte?


2014. júl. 2. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen baj, van aki mindig helyesen ír, nagybetűvel, írásjelekkel, stb. van aki pedig olyan pontatlanul, hogy olvasni rossz..

Meg ott van még ugye a szóhasználat, ami jellemezhet valakit.

2014. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

régebben engem is felismertek mert olyan rondán írtam :D

nem baj, miért lenne az?

2014. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván közeli barátok stílusát én is felismerem, szerintem te is felismernéd sok haverodat anélkül, hogy bemutatkozna.
2014. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem baj az. :) Nekem is felismerhető, mert sokszor egy "S"-el kezdem a mondat. Pl.: S aztán kiment a szobából. Meg is kaptam, hogy eléggé ritkán használják ezt. :D Én könyvekből tanultam el, és ezért használom ezt.

Ez azt jelenti, hogy picit egyedibb az írás stílusod. Szerintem ez egyáltalán nem baj. ;)


14/L

2014. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyáltalán nem baj elenkezöleg egy pozitiv adotság
2014. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!