Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan veletek, h egy...

Volt olyan veletek, h egy személlyel kapcsolatban, úgy éreztetek, h biztos összejöttök a jövőben, úgy hogy nem is beszéltetek még, csak látásból ismertétek?

Figyelt kérdés
Kinek valósult meg a megérzése?

2014. júl. 2. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem. És remélem ez most megint bejön.
2014. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mesélj?F vagy L vagy?
2014. júl. 2. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. A vágy az megvan, hogy teljesüljön valami az illető és köztem, de soha nem fog!...
2014. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja,akkor neked a kérdésem ellenkezője szerinted?van párja?
2014. júl. 2. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyszerű. Egyszer megtetszett valahol, rájöttem h. kb. merrefelé járkál, néha én is feltűntem arrafelé +véletlenül+, meg persze finoman sugallni kell, meg csúnya sem vagyok.

Nő vagyok amúgy.

2014. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Először találkoztunk koripályán, megláttam, és tudtam, hogy lesz valami. Első komolyabb szerelmem volt, majdnem fél évig együtt voltunk.

15/L

2014. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, felesége van! Tehát tényleg lehetetlen. Már akkor tudtam, hogy nős, amikor megismertem, úgyhogy azzal is tisztában voltam, hogy soha semmi nem lesz köztünk...mégis vonzódom hozzá, sajnos, de nyilván meg se próbálok belerondítani egy kapcsolatba, szóval maradt csak a vágy, és ennyi.

(#3 voltam)

2014. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!