Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozzátok fel azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzátok fel azt, hogy valakivel kapcsolatban sokat beszéltetek, szakítás után meg semmit se, így egyik napról a másikra szűnt meg a kommunikáció?

Figyelt kérdés

Hiányzik a beszélgetés, mert jókat tudtunk és sokat, naponta beszéltünk, írtunk egymásnak csomót.


Most meg semmit már jó ideje. Hiányzik a beszélgetés vele.

Mégis, ha valamit naponta csinált az ember, aztán már nem csinálhatja, elkezd neki hiányozni.


Ti hogy oldjátok meg ezt a helyzetet?



2014. jún. 9. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:

pont így vagyok, pedig csak ismerkedtünk, de megszakadt.


Depi vagyok, nem bírom, túl akarok már lenni.

2014. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Terrariával játszom egész nap. Leköt.
2014. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem ez sosem zavart.

3 komoly kapcsolatom volt eddig, egy majdnem egy évig, kettő pedig kb. 3-3 hónapig tartott. A szakítás óta nem beszéltem a csajokkal és nem hiányzik velük a kommunikáció. Mindig jön egy új nő, ez a titka.


Hogyan oldd meg?


Ismerkedj másokkal! A régi ember hiányára nincs jobb, mint egy új ember.

2014. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van benne igazság, de ez olyan csaj volt, akivel tényleg lehetett bármiről beszélni, sokat, és jókat, ilyen pedig nem sok van. De azóta semmi.
2014. jún. 9. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem a másikon múlik hogy lehet-e bármiről beszélni vele, hanem rajtad, főleg ha te vagy a fiú.


Nem tudom hány éves vagy, de ha így gondolkozol, szerintem csak annyi a baj, hogy túl kevés lánnyal találkozol, ismerkedsz, kezdeményezel. 4-ből 1, 3-ból 1 lány mindig olyan azok közül, akiknél kezdeményezek, hogy ha kellően jól érzi magát velem, akkor le sem lehet lőni, annyit beszél. Túl kényelmesen érezted magad a barátnőd mellett, azért tudtál te is annyit beszélni. Függetlenítsd magad attól, hogy ahhoz a ragaszkodáshoz kösd a beszélgetési hajlandóságodat, amit a barátnőd iránt éreztél. Legyél olyan nyitott mindenkihez, amilyen a barátnőddel voltál. Mármint érted, szóval ne támadd le egyből hülyeségekkel, de merj sok témát felhozni.

2014. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha csak úgy egyik napról a másikra az addigi pörgős kommunikáció csak úgy lenullázódik, akkor ott valami nem volt az igazi.

Szerintem álszent dolog, amikor egyik nap még negyed óra nem telik el úgy, hogy ne beszélnétek valamit, másnap meg semmi. Egy szakítástól még nem lesz a két ember vadidegen egymás számára.

2014. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pedig így alakult, van ilyen.


Beszélgetünk addig, aztán eljött a szakítás gondolata derült égből villámcsapás módra, aztán mikor ezt megbeszéltük, szakítottunk, veszekedés lett, és azután semmi azóta.

2014. jún. 9. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobb volt így, ha nem beszéltünk egyáltalán az exeimmel. Ezért nem játszottam senkivel a legyünk barátok játékot...megszakítottam mindig minden kapcsolatot a szakítások után. Könnyebb volt felejteni. Plusz, ha kapcsolatban nem akar engem, akkor sehogy se akarjon...nem kellenek a morzsák....elég megalázó.
2014. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!