Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A balatonberényi nudi strandon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A balatonberényi nudi strandon hogy vannak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Fiatal, 30-as házaspár vagyunk, és a gyerekeket hozzá akarjuk szoktatni a nudizáshoz, és mi is vissza szeretnénk szokni. A kérdés az lenne, hogy nyáron melyik időszakban vannak a legtöbben, és a heti eloszlás is érdekel.

Azért lenne jó, ha minél többen vagyunk, mert akkor a gyerkőcök is látnák, hogy ezt sok ember csinálja, és ez tök természetes. Köszönöm a válaszokat!:)



2014. jún. 8. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
A pedofília meleg ágya.
2014. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a dolog eléggé időjárás függő, ugyanis ha éppen hidegfrottal érkezik az esős idő, akkor elég kevesen szoktak kint lenni, bármilyen jó is nudizgatni.

Amúgy meg minden évben van művészetek hétvégéje illetve sporthétvége, olyankor szoktak sokan lenni.

[link]

2014. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nyilván júliusban
2014. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Hááát nem tudom...szerintem inkább felnőtt korára döntsön mindenki hogy nudizni fog.
2014. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem ártalmas gyerekek számára sem a naturizmus. Egészséges valamint felnőtt korára sem lesz szégyenlős ha megszokja. Dobjátok ki az álszent erkölcscsőszök dogmáit, ez nem bordély, hanem egy hely ahol békében lehet meztelenül élvezni a strandolás örömeit mint gyerekkorunkban.
2014. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Természetes dolog.Én is járok évek ota és gyerekek is vannak rendszeresen és sokan.
2014. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező ! Voltatok strandolni ?
2014. júl. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!