Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudhatnám meg, hogy a...

Hogyan tudhatnám meg, hogy a főbérlőm verte-e a feleségét?

Figyelt kérdés

Egy épületben lakunk, külön lakrész, de akkor is jó lenne tudni, hogy félnem kell-e tőle. Nem akarok egy erőszakos emberrel egy fedél alatt lenni. Így rákérdezni meg nem akarok. Én 24/N vagyok Ő 52. És nem szokott berúgni, hogy majd részegen elkottyantja magát. Fél éve lakom itt, jele nincs. Rendes kedves, nem agresszív, sőt, de valahogy elbizonytalanodtam.

Am 15 éve elvált.



2014. júl. 3. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De hogy jutott az eszedbe, hogy verte-e a feleségét? Mert azt nem írtad bele a kérdésedbe.
2014. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy nem fog megverni senkit.


Az a családon belüli erőszak lényege, hogy érzelmileg függ tőle, és folyamatos terror alatt tartja.


De miből gondolod, hogy verte a feleségét?

2014. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szomszédjától hallottam.
2014. júl. 3. 15:00
 4/9 Skorpió87 ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igaz. De Téged nem ver meg, aki fizet neki. Nem lenne ekkora bolond, aztán meg feljelentenéd és ő jönne ki rosszul belőle. Szerintem nem kéne ezzel foglalkozni, gondolom okot se adnál rá, hogy esetleg megüssön. Kifizeted rendre a lakbért, akkor mi baja lenne? Ha nem iszik, akkor meg tényleg nem kell tartani a dühkitöréseitől.


De ha zavar, akkor legfeljebb tovább lépsz. Bízz annyira magadban, hogy egy ilyen hír miatt nem fogsz idegeskedni. Ennyi erővel a szomszédot is megüthette volna... Nem kell ezzel foglalkozni.

2014. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hozzá akarsz menni talán feleségül? Ha nem, akkor pont semmi közöd hozzá, hogy hogyan éltek a 15 éve elvált asszonnyal. (mondjuk ha igen, akkor sincs sok)

De szerintem te erősen kevered a szezont a fazonnal, az albérlője vagy, nem a családtagja, hogy jogod legyen kutakodni az életében.

2014. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Régi párom elől menekültem oda, mert bántott... (Hogy teljes legyen a kép).

És így nem akarok olyannal lakni akinek hasonló múltja volt csak az elkövető képében. Most hülye vagyok?

2014. júl. 3. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor költözz el máshová, ha tartasz tőle. Neked sem jó úgy nem, hogy rettegsz folyamatosan?
2014. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Skorpió87 ***** válasza:
Nem vagy hülye, így ahogy leírtad, így már értem/értjük. Megértem, hogy félsz, hogy újra bántanak, de hogy le tudj nyugodni lelkileg, akkor lépj tovább. Egyébként nem történne semmi. Az abszurd lenne részéről, meg ott van a feljelentés.
2014. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne nézd meg a 'The resident' című filmet:D
2014. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!