Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesítenek a...

Titeket is idegesítenek a látszat gazdag " az én életem tökéletes" emberek? Miért kell ezt?

Figyelt kérdés

Ti is ismertek olyan embereket, akik egyfolytában

bizonygatni próbálják, hogy nekik mennyire jó

az életük és semmiféle anyagi problémájuk nincs

a feleségük és a gyerekeik is egyszerüen tökéletesek,

mindenféle külsöségre oda figyelnek nehogy már

bármiböl is gagyit lássunk rajtuk ( pl. még a tollból

is valami jól kinézö kell ) , mindenkitöl elismerést várnak... stb. de mégsem érzitek, hogy

egy percre is helyet cserélnétek vele, mert annyira

"mintha" az egész ember ?? Miért csinálják ezt?

Budapesten annyi ilyennel találkoztam már

és szerintem baromi ostobák ezek az emberek.


2014. júl. 3. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam ilyennel. Bárkivel találkoztam, mindig tudott panaszkodni.
2014. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ismerek pár ilyen embert, de engem speciel nem idegesítenek. Akármilyen keményen is dolgozik valaki azon, hogy bizonygassa, mekkora király, azért nem nehéz észrevenni, hogy csak azért csinálja, hogy másoknak bizonygasson. Ha meg attól lesz boldog a lelke, meg az élete, hogy másoknak villogtat, az már rég baj. Hiszen saját magának nem tud megfelelni, pedig az az elsődleges. Az ilyen embert még valahol sajnálom is, mert ugye ha valakinek valami teljesen természetes és megszokott, akkor azt nem kell bizonygatni, hogy létezik.
2014. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Engem az olyanok idegesítenek, akik állandóan másokat lesnek, hogy min lehet megbotránkozni. Te komolyan azt is kifigyeled, hogy ki milyen tollat(!( vesz és felbszod rajta az agyadat, mert az illető azt biztos nem azért vette, mert az tetszik neki, hanem hogy előtted villogjon... komplexusos kis hülye vagy, az a bajod.
2014. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nem idegesítenek,mivel mindig úgy érzem,h a belső ürességét próbálja fedni,azonkívül egyénisége sem nagyon van,ha a sztereotipiát akarja majmolni.


Én erre azt szoktam mondani,nem attól emelkedsz ki a tömegből,mert a a sztereotip szabályoknak és külsőségnek próbálsz tökéletesen megfelelni,hanem akkor emelkedsz ki,ha te hozod a magad szabályait.

2014. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!