Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy sokszor...

Miért van az hogy sokszor emlékszek az álmaimra, hónapok után is? Miért van az hogy van olyan álmom amit kétszer álmodtam ugyanúgy vagy több dolog történt benne, ugyanazokkal az emberekkel, helyszínnel, tárgyakkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is,és sokan mások is így vannak ezzel,hogy emlékeznek egy-egy álomra.Visszatérő álmom nekem is volt már többször.
2014. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Az ember aki más ***** válasza:
Ennek több oka lehet...lehet "visszatérő" vagy és nálad ebben a formában bontakozik ki valamilyen korábbi életed vagy a tipikus de ja vu érzés,aminek a tudományos magyarázata az,hogy az agy előbb dolgozza fel az információkat minthogy a szem kivetítené azt.
2014. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van valami fontos mondanivalója az álmodnak, amit te nem veszel! Meg kéne értened, hogy mit is jelent az az álom! Én mindig megértem az álmaim, és mindig sokat tanulok belőlük, illetve segít, hogy belássak valamit, vagy a megfelelő irányba lépjek tovább egy adott helyzetből.
2014. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az álom amiért írtam:

Egy elhagyatott helyen voltam a családommal, egy nagy erdő mellett, egy tanyán, s mellette volt egy vasút. Lovaink voltam, s mikor a vonaton utaztunk a tanyánk körül, akkor jött egy 305-40 éves körüli hapsi egy fiúval aki 20-25 éves körül lehet, s elakarták lopni a lovamat. Apukámmal próbáltuk őket a lovamtól elcsalni s közben megjelent a pankrációból (WWE) Cody Rhodes hogy segítsen nekem, s sikerült elkapni a 1 lótolvajt. A múltkor meg tegnap este is azzal lett vége hogy simogatom a lovam fejét, az erdő mellett ahol a fák ki voltak már vágva, s a lovam legelt.


Tudom nagyon furcsa álom, de így történt. Szerintem azért jelent meg Cody mert napok óta azon gondolkodom miért nem látom mostanában ha WWE-t nézem! :)

2014. júl. 5. 20:30
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs voltak s 35-40 éves
2014. júl. 5. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is sok álmomra emlékszem. SŐT! Van egy olyan álmom, ami kicsi korom óta megmaradt. Nem álmodtam újra... De az egy nagyon durva álom volt, és ovódás lehettem akkor még... És mai napig emlékszem rá. :D Nagyon megrázhatott akkor, mert sírva keltem fel.

Amúgy én úgy vagyok vele, hogy szeretem az álmokat. Szeretem őket megjegyezni. Egy sztoriat például abból szeretném majd megírni valamikor. :3


Szerintem ez normális. És jó lett a vége!!! :)

Ha rémálomról lenne szó, akkor már nagyobb gondban lennél. O.o


14/L

2014. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, így nem mondhatok semmit se tutira, de szerintem ez az álom -a leírt lovas-, azt jelenti, hogy segítséggel leszel csak képes megzabolázni magad, jó irányba terelni a vágyaid, és rendezett, de mégis szabad életet élni. A szabadságvágyadat kell valahogyan szabályozni, olyan keretbe illeszteni, ami elfogadható, sőt hasznos.

De persze, mint írtam, ez alig több egy tippnél, a jó álomfejtéshez ismerni kell nagyon a másikat. Ezért könnyű általában a saját álmunk megértése.

2014. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!