Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van hogy egyes emberek...

Elegem van hogy egyes emberek jó h**yének néznek, és igének fűt fát, majd mikor ténleg oda kerülne a dolog, felszivódnak. Hogy kéne erre reagálnom hogy megemlegesse hogy nem szórakozik a másikkal?

Figyelt kérdés
Nálam most telt be a pohár. Kb egy hónapja szintén volt egy eset, mikor egy állitólagos haverom nézett butának, jól átejtett, de tűrtem (megszüntettem vele a kapcsolatot, de bánom hogy nem bosszultam meg). Most is történt egy, nem egyszer ragozta hogy milyen jó ember vagyok meg stb, meg ez meg az, aztán mondta hogy bármiben tud segiteni, fog. Aha... mikor odakerült hogy megkértem valamire, kétszer is bevágja hogy oké, aztán észreveszem hogy törli magát vagy csak engem tilt le. Szóval elég. Miért van az hogy én mint jókutya tűröm hogy más agyontaposson? Hogyan tudnám ezt szép keretek között visszaadni vagy valami, úgy hogy aztán a sors ne adj nekem megint vissza? (karma)
2014. jún. 24. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de ahelyett, hogy azon töröd a fejed, hogyan állj bosszút, inkább azon gondolkozz el, mit kéne máshogy csinálnod. Ugyanis ha állandóan átejtenek, az valószínűleg nem a csúnya gonosz világ hibája, hanem a te butaságodé.
2014. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapból én úgy lettem nevelve hogy kedves legyek, szóval ebből nem feltétlen tudok engedni. Viszont azt hogy megpróbálok óvatosabb lenni, az inkább. Bár az egyik, az közel 4 év után vert át, szóval erről ennyit hogy adjunk időt a másiknak.... Bámikor hátba tudnak szúrni...
2014. jún. 24. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Veled is van a baj...
2015. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!