Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek van egy sérülése,...

Ha valakinek van egy sérülése, jól eső dolog vagy inkább illetlenség megkérdezni, hogy hogyan történt?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha valakinek látom hogy el van törve a keze vagy a lába, és megkérdezem, hogy mi történt vele, hogyan történt.

Titeket ez zavarna?


2014. júl. 2. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem... :) Én ebben az évben kétszer is el tettem magam lábalól ilyen szinten. Az egyiket nem kérdezgették olyannyira, mert sok szemtanú volt ahogyan leestem a lépcsőről, és ezáltal szereztem magamnak egy kis rögzitőt a lábamra. :D

Természetesen amikor a baj volt nem örültem, hogy mindenki jön. De nem is erre gondoltál. Csak akkor nagyon zavaró tud lenni, mert még te se tudod mi van, csak az, hogy fáj, és nem érzed jól magad. Ám utána szívesen meséltem másoknak nevetve. :D

Máskor pedig kiugrott a térdem, és egy hétig gipszet kellett viselnem. Rögtön azután, hogy már a bokám rendbe jött a lépcsős eset után. Akkor sokan érdeklődtek felőlem, és jól is esett. :) Örültem, hogy érdekli másokat a bajom. Egyáltalán nem zavaró. Az idióta kérdések már igen, de ez nem az. Én szeretem elmesélni, hogy már megint mit csináltam magammal. :D


14/L

2014. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz addig amíg láthatóan nem taburól akarod kifaggatni!
2014. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az az illetlenség, amikor találkozom egy ismerőssel, látom, hogy gipszben van a keze és meg sem kérdezem, hogy mi történt.
2014. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez figyelmesség, bár én személy szerint nem szeretek az ilyenekről beszélni. (Mármint azt nem szeretem, ha tőlem kérdezik, hogy mi történt.)
2014. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én örülnék ha valaki megkérdezné.
2014. júl. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!