Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért fogadják el...

Szerintetek miért fogadják el nehezebben azokat az embereket akik máshogy gondolkodnak?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm (lány) és vannak dolgok amiket máshogy lát mint a többi ember ezért ezeket senkivel sem tudja megbeszélni. Azt mondta egyedül velem tud ezekről beszélgetni. Őszintén szólva én is egy kicsit màshogy gondolkodok a többi emberhez viszonyítva viszont nem annyira mint az ismerősöm. Szerintetek ezekről miért nem lehet beszélni a többi emberrel és miért nem beszélgetnének velünk ilyen dolgokról (önkifejezés stb.) ???
2014. júl. 7. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Különcnek tartják ezeket az embereket..és valahol megvetik(nem szeretik őket). Én is különc vagyok,egyedi életfelfogással.
2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ember falkalény. Ez nem minden szituációban nyilvánvaló, de van néhány eset, amikor az. Ha valaki mást mer gondolni, mint a csoport (informális) vezetője, azt a csoport azonnal kizárja. Akármennyire az individualizmusról szól a "fogyasztói társadalom" az "egyedi divat" termékeket automaták gyártják konténerszámra. Sajnos csorda van.

Ha van kutyád vidd el párszor kutyaiskolába. Figyeld meg a kutyák viselkedését, majd néz körül az osztályodban/munkahelyeden (nekem az állam leesett).

2014. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Különcnek tartják ezeket az embereket..és valahol megvetik(nem szeretik őket). Én is különc vagyok,egyedi életfelfogással.
2014. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem veletek van a baj!Bár nem tudom mennyire vagytok szélsöséges gondolkodásúak.Én pl szinte mindent másként gondolok mint az átlag.Keressetek hasonló embereket mint ti vagytok,a többiekkel nem kell foglalkozni.Az átlag ember csak ugyis lehülyéz bennetek.Gondoljátok azt ti vagytok a normálisak, s az átlag a hülye.Nem biztos,hogy a tömegeknek van igaza.Söt a tucat ember annyit lát és csak azt látja a világból amit a médiák bele tömnek a fejébe.Fel a fejjel,a hasonló a hasonlót keresi.
2014. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert tucatemberek.
2014. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Az ember aki más ***** válasza:
100%
Primitív dogmatikus ideák alapjaira épített szürreális álomvilág...a társadalom túlnyomó része ebben ténfereg,úgyhogy én nyíltan vállalom,hogy kívülálló s különc vagyok egészséges és egyedi életfelfogással.
2014. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!