Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy alapból beszédesebb...

Ha egy alapból beszédesebb ember hosszabb ideig (pl.1 évig) otthon van és nem jár nagyon el ez alatt az idő alatt, akkor lehet, hogy később kevésbé lesz kommunikatív, nehezebben beszélget majd, ha ismét társaságba kerül?

Figyelt kérdés
Vagyis elfelejti a társalgás művészetét?
2014. márc. 18. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, odáig, hogy lehet én is eljutottan. Ennél egy kicsit konkrétabb válaszra lennék kíváncsi.
2014. márc. 18. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy igen
2014. márc. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" válaszokat... -.-'
2014. márc. 19. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyiban igaza van az első két válaszolónak, hogy biztosan valamennyire emberfüggő is ez a dolog. Ugyanúgy, ahogy különböző helyzetekre másképpen reagálunk, az egyedüllét is mást hozhat ki különböző emberekből. Ha az én konkrét példámat nézem, akkor nincs ilyen hatása, a párom majdnem 3 éve otthonról dolgozik, nagyságrendekkel kevesebbet van emberek között, mint korábban, de ha társaságban vagyunk, ugyanúgy eléggé a középpontban van, mint régen.
2014. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, erre voltam kíváncsi!:)
2014. márc. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!