Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden tökéletesen rendben...

Minden tökéletesen rendben van körülöttem, mégsem tudok semminek örülni. Volt veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Alapvetően olyan ember vagyok, aki minden apróságnak tud örülni, és borzasztóan tudok lelkesedni mindenféle kis hülyeségért. Vidám, mosolygós stb.

És az elmúlt hetekben, talán 1-2 hónapban semminek nem tudok úgy örülni, mint korábban. A helyek, ahova szerettem járni, nem hoznak lázba, inkább ülnék otthon este, minthogy elmenjek akár sétálni is, de ha otthon ülök, akkor is csak szenvedek. Még a szexet sem tudom úgy élvezni, mint korábban.

Otthon a párommal minden rendben, imádjuk egymást. A munkahelyemen is minden jól megy, mint eddig, semmi nem változott.

Mi van velem?


2014. júl. 7. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
hát pedig valami van ilyenkor mindig! ezt neked kell tudnod mi az.
2014. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy most, hogy mindened megvan, beteljesítettél minden számodra fontos dolgot, kezded unni az életet?Örülj, hogy megvannak a dolgok, kezdj el új dolgokat keresni,egy vagy több hobbit űzni, célokat kitüzni magad elé,és akkor a célhoz vezető legapróbb dolgoknak is tudsz majd örülni. :)
2014. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
velem is volt így szerintem csak belefásultál a hétköznapok szürkeségébe próbálj meg kitalálni valami izgalmas új hobbit menjetek el nyaralni 1-et (még kevés pénzből is rengeteg helyre lehet elmenni és jól érezni magatokat :))
2014. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha jönne egy tündér 1 kívánságodat teljesíteni, mi lenne az? (azt nem engedi a tündér, hogy azt kívánd, még több kívánság lehessen, csak egy lehet:))
2014. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

valmit vâltoztatnod kell. menjetek el valahova nyaralni. irták hogy kevés pénből is lehet jol érezni magad, ha meg van miből pláne!

szex terén vigyetek bele valami újat, esetleg olyat ami amugy eszedbe se jutna

2014. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak eszesedsz. A legjobb családban is megesik.
2014. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na, elmegy a tünér mindjárt...megunta a várakozást (4)
2014. júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam így,amikor depressziós voltam.
2014. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!