Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdekelne ki volt hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdekelne ki volt hasonló helyzetben? Imádom a páromat s ő is engem. Már 2éve együtt vagyunk. Minden rendben van köztünk. Többi lent.

Figyelt kérdés

de...egy alkalommal egy férfi ismerősömmel kicsit jobban összemelegedtünk s elcsattant néhány csók.Nem éreztem semmit...

sőőt...elgondolkodva rajta inkább csak még jobban megerősitett abban,hogy mennyire szeretem a páromat és,hogy vele akarok lenni..


(az illetőnek is van párja,azóta ilyen nem fordult elő,barátok maradtunk)


járt már valaki ilyen helyzetben? v hasonlóban??


2014. febr. 24. 21:52
 1/9 Moszuke ***** válasza:

még nem.

én megrögzött hűség mániás vagyok és nehéz lenne ezt helyretenni magamban.

2014. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz.
2014. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is már majdnem 2 éve együtt vagyunk. Néhány hete elmentem bulizni. Dühös voltam, stresszes stb ...nem csókoltam meg senkit, de a két srác jelenléte akikkel voltam, csak jobban előhozta bennem az érzést mennyire hiányzik a párom. Nem éreztem magam olyan jól. Vele ezerszer jobban érzem magam bármit is csinálunk. Ez az este nekem is arra volt jó, hogy mégjobban értékeljem a szerelmem.
2014. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Undorító dolog...megcsaltad, átverted...engem is csaltak már meg és rohadt rossz érzés. Valld be neki, kérj bocsánatot...Isten előtt úgysem tudod letagadni...és valahogy biztos visszakapod az élettől, ha hazudsz neki továbbra is...megkérdezi, hogy csaltad-e már meg és letagadod mindig...hazugság.
2014. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hogy éreznéd magad a helyében? Ha ő csókolózott volna mással? Majd ezt mondja...hát, ez csak megerősített abban, hogy még jobban szeretlek...szerintem nem éreznéd magad valami jól.
2014. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem érezném én sem jol magam ilyen helyzetben,de egy 2éves kapcsolatot sem fogok ez miatt tönkretenni
2014. febr. 24. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha szeret megbocsat..viszont te hiaba mondod hogy 2 eves kapcsolat, es hogy nem akarod tonkretenni, mar megtortent es egyre csak lejjebbb kerulsz
2014. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem,mert tudom,hogy nem fog többet ilyen előfordulni,s egy véletlen miatt nem kockáztatnám meg
2014. febr. 24. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom, ez azèrt elég bizonytalan helyzet...szerintem csak az agyad játszik veled, el akarod hinni, hogy ez így van...pedig nem biztos. Nyilván nem látok bele a ti helyzetetekbe, csak a saját sztorimat írom le...én is volt ilyen helyzetben, buli, elcsattant csók, és erősebb "szerelemérzés" aktuális pár iránt, de ezt csak a pillanatnyi kétségbeesés mondatja veled, meg az, hogy mekkora szemét vagy, amiért ezt megtetted. Az eset után együtt voltam a párommal még 4 nagyon szenvedős hónapot...őrlődtem, hogy van-e értelme a dolgoknak...a megcsalás miatt előjött belőlem a nagy szerelemérzés, de én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban, ha ez belefér, akkor az már nem kapcsolat, akámennyire is minden rendben van köztetek, ezt csak úgy érzed. 2 èvig voltunk együtt a párommal, szakítottam vele, nem bántam meg, nem illettünk össze, és ez előbb-utóbb kiderül.

De adja az ég, hogy nálatok ne így legyen, viszont mindenképpen beszéld meg vele a dolgot, én legalábbis így képtelen lennék megmaradni a párkapcsolatomban. 21/n

2014. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!