Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért itélkeznek az emberek?

Miért itélkeznek az emberek?

Figyelt kérdés
Miért itélik el az olyat akinek más az öltözködési/vagy éppen más a zenei izlése mint a többségnek? Én pl rockot hallgatok,és az osztálytársaim folyton beszólnak csak mert nem rap zenét hallgatok,már nem is merek úgy öltözködni mint egy rocker.Vagy mi a helyzet az emokkal,vagy a punkokkal meg az egyéb stílussal,az embereknek nem mindegy hogy mit csinál,vagy hogy hogyan öltözik a másik? Mire jó ez nekik hogy elitélik/lehordják a másikat?? /utálkozó válaszokat nem kérek/
2014. júl. 7. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A rap a múlté, éljen a techno! Tuc! Tuc! Tuc!
2014. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

LOL, gratulálok.

Én pl punk vagyok és teszek rá mit gondolnak az emberek. Ez a lényege az egyéniségnek, hogy nem olyan vagy mint a többiek és leszrod ha beszólnak. Vagy lefejeled őket.


Az emberek ítélkeznek, mert ilyenek, mert fszfejek... Szokd meg, változtatni nem tudsz rajta és kár siránkozni emiatt... Később majd rájössz, hogy nincs értelme az egésznek.


Ja és merjél úgy öltözködni ahogy neked kényelmes.

2014. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első: a VIRÁG GIMNÁZIUMBAN?! xdddd
2014. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kriszti *_* válasza:
Mert emberek...ha nem vagy divatmajom,nem vagy senki...kb.Ne aggódj,nem vagy egyedül én is rocker vagyok,engem is bámulnak,vagy beszólnak nekem.De ahogy punk barátunk mondta,nem kell szégyellned hogy más vagy.Ne törődj velük.Ennyi a lényeg. :P
2014. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:) talán még az önbizalmamon kéne csiszolni,aztán mernék az lenni,aki tényleg szerenék :D
2014. júl. 9. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!