Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak Magyarországon ekkora...

Csak Magyarországon ekkora divat, hogy az emberek ott kötnek bele a másikba és ott ítélkeznek felette, ahol csak tudnak?

Figyelt kérdés

Tehát ez a másik szemében a szálkát, a sajátunkban a gerendát sem effektus.


Miért olyan a a haja amilyen, miért olyan hosszú, miért olyan rövid, miért festi, miért nem festi, miért olyan szótlan, minek beszél annyit, miért annyira jókedvű, miért annyira rosszkedvű, miért nem megy ide, miért nem oda, minek megy el annyit otthonról, miért úgy vezet, miért nem vezet, miért nem megy gyorsabban, miért nem vezet lassabban, stb...


Máshol is ez van?



2013. márc. 26. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez a magyar virtus mondhatni hungarikum, mint a cifra káromkodás.
2013. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos így van. Lassan le kell tagadni a magyarságot
2013. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem. A gazdasági helyzettől és főleg a média által közvetített sugalmazástól függ elsősorban. Az viszont igaz, hogy nálunk már egy ideje egyre erősebb az ellenségképzés.
2013. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem magyar specialitás.

Az egész világ hasonló.

Persze minél rosszabb a helyzet valahol annál ingerlékenyebbek és antiszociálisabbak az emberek.

De ez is így van mindenütt.

2013. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Máshol is divatos, de sehol sem annyira népszerű mint nálunk.
2013. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csomó más ország van, aholy ez van sőt vannak országok ahol az emberek még lőnek is egymásra, de az olyan országok közül is vannak sokkal durvábbak, ahol béke van. Például nemrég láttam egy orosz videot ahol az egyik gyerek a másikat lelocsolta benzinnel és szórakozásból felgyújtotta. Én inkább annak örülök, hogy nálunk ilyen azért nincs és nálunk ebből a szúrkálódásból még akár poént is lehet csinálni. Ha már olyasmit kellene mondanom, ami viszont inkább zavar az a szándékos kollektív pesszimizmus, ami még akkor nem is lenne olyan nagy baj, ha nem párosulna azzal, hogy az emberek pesszimista feltételezéseiket tényként állítják be még akkor is, hogyha az ellenkezője igaz.
2013. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
igen. külföldi chaten is jártam, csak itt van ilyen:S
2013. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dick Esmen ***** válasza:
Nem,de ez nálunk nagyon erős.
2013. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jártam és éltem különböző külföldi országokban, ismerek sok népet. A magyarság Európa egyik legtoleránsabb és legbékésebb népe.

Mi olyat is eltűrünk (sajnos), amiért máshol nyílt színi lincselés járna.

2013. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
a probléma itt csak a komcsiliberálisokkal van! ha azok eltűnnének béke lenne, elhiheted! ezek rontják a hangulatot!
2013. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!