Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudnak az állatok úgy sírni...

Tudnak az állatok úgy sírni mint az ember? Ha igen, milyen állatok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem nem tudnak.De inkább nézz utána ha nagyon érdekel.;)
2013. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer a facebookon láttam egy könnyes szemű cicáról képet, és nem tudom, hogy igazi volt-e. Egyébként köszönöm a választ! :)
2013. szept. 16. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Én lovat láttam saját szememmel.Mintha megérezte volna,hogy vágóra viszik.Idős kanca volt,életében nem volt vele gond szállításnál,de most nem akart felmenni az autóra és szabályosan sírt.

20 évig dolgoztam lovakkal,de ilyet még nem láttam sem előtte,sem azóta.

2013. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemrég olvastam, hogy egy bika is elsírta magát, amikor vágóhídra akarták vinni. Köszönöm Neked is Kedves előző Válaszoló!
2013. szept. 17. 06:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Megrázó videó, de idevág: [link]
2013. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 példát is tudok mondani.

Volt egy szamárfogatunk.Az anyja és a fia volt párban.Az anyát megcsípte egy bögöly, ennek következtében lebénult.Elkülönítettük, egy teljesen másik épületbe,távolabb, nem is látták egymást,h tudjuk ápolni, gyógykezelni és nehogy a másik rálépjen, ahogy a földön feküdt.

Amikor elpusztult, a fia keservesen ordított, nekitámasztotta fejét az oszlopnak és úgy ordított, a szeméből pedig folyt a könny.

A másik példa pedig, amikor Apukámat vitte be Anya a kórházba kocsival.Odaállt a kisajtó elé, Apa amikor beült minden szabadon lévő kutya odament hozzá és elbúcsúztak tőle és tiszta könnyes volt a szemük, a kötöttek pedig elkezdtek vonyítani. Anya mondta, nekem, h Apa többet nem jön haza. A kórházban kiderült, h azért volt rosszul, mert itthon szívizominfarktust kapott a kórházba még egyet és meghalt.

2013. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó történet nagyon megható! Férfi létemre nekem is kijöttek a könnyeim, de egyáltalán nem szégyellem! Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 26. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!