Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rendőrök miért nyugodt emberek?

A rendőrök miért nyugodt emberek?

Figyelt kérdés

Eddig ahány rendőrrel találkoztam mind nagyon nyugodt volt,szinte sugárzott az arcukról hogy jól érzik magukat.Nem viselkedtek idegesen,szomorúan,mint aki teljesen boldog, olyanok voltak.

Mi a titkuk?



2014. júl. 7. 22:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az utcán is messziről látom rajtuk.
2014. júl. 7. 22:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem sok rendőrt láttál még, ugye?
2014. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De sokat.
2014. júl. 7. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly karácsonykor betörtek hozzánk. Felhívtam a rendőrséget, 4(!) óra múlva vergődtek oda (Budapest, nem eldugott kis falucska). Kijöttek ketten, ott töltöttek kb. 10 percet, az égvilágon semmihez nem nyúltak, kivéve hogy az érintetlen bejárati ajtónkból kivették a zárat, mondván bizonyíték. Ott maradtunk éjszakára betört teraszajtóval, zár nélküli bejárati ajtóval. 3 hónap múlva postán megkaptam a jegyzőkönyvet, miszerint nyomozás lezárva, tettes ismeretlen... hát mi a jóistentől lennének idegesek, úgy mégis? Mi gondjuk akad?
2014. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Akkor nézd meg őket jobban (2-es voltam), akkor nem fogsz ilyen zöldségeket kérdezni.
2014. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert dolguk nincs, illetve van de abba a lehető legjobban szarnak bele. Szerintem a sok lazulás a titkuk. Persze tisztelet a kivételnek, hisz nem mindenhol ilyenek a rendőrök. De a kivételeket keresni kell erősen, mint a rendes cigányt :)
2014. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja koccantam, kihívta rám a károsult a rendőrséget. Fél óra után odaténferegtek kocsival és amolyan mackósan, nyugodtan leméregették amit le kell, kicsit magyarázott és utána elmentek. Közben a csaj, aki mellette volt, végig bent ült a kocsiban és valamit írkált.


Mégis miért lennének idegesek? Biztos munkahelyük van, ez az ország pedig nem annyira veszélyes, hogy állandó életveszélyben lennének...


Aki itt okoskodik, hogy nem nyugodtak, az magyarázza már el, hogy miért nem azok!?

2014. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én valamelyik éjjel, olyan 1 óra körül biciklire pattantam, hogy hazatekerjek.

Egy 5000 fős faluba élek. Már olyan 8-9 fele sincs nagyon senki a faluban, de éjjel egykor meg pláne nem. Szó szerint senki nem volt sehol. Kocsi átutazóban sem. Felténferegtem az útra gyanútlanul. Olyan félúton az otthonomtól összefutottam a rendőrökkel. Az egyik nyugodtan üldögélt az anyósülésen, a másik meg elkezdett kötekedni, hogy miért nem világítok. Majd elkérte volna a személyimet, ami az utolsó dolog lesz, amit én itthon hordani fogok magammal, ha kilépek az utcára. Szóval még magyarázott egy kicsit, aztán tovább álltak nagy nehezen, de még feljelentéssel is fenyegetőzött.

Én aláírom, hogy szabály a világítás, és normál körülmények használtam is volna természetesen. De urambocsá', amikor az éjszaka közepén hazaszaladna az ember, és senki nincs az utcákon, akkor ő miért szórakozik, hogy velem kötekedjen? Nem azt mondom, hogy ne állítson meg, és ne figyelmeztessen, de azért kicsit finomabban.

Az egyik rokonomat ugyanez a rendőr, a saját utcájában (!) büntette meg ittas kerékpározásért 30ezer forintra.

2014. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 *Nekomimi* ***** válasza:

Egyszerű a válasz. Mert rendőrök. :D

Amúgy, nem hülye a kérdés. Ez már nekem is megfordult a fejemben.

Ahol én lakom, egy kis városban, elég sok a zsaru, de mind annyira nyugis és olyan ... sugárzik belőlük a boldogság.

No de miért is ? Mert mindenki ismeri őket. Ha megkíván egy sört, igen sört, bemegy a kocsmába, ingyen sörözik. Máris megspórolt egy kis pénzt. Mikor kocsit hajt, tojik a szabályok betartására, mert ugye ő rendőr, megteheti... Nemrég egy jó éles kanyarban előzött meg egy idióta rendőr, de őt nem bünteti senki... Azt csinál, amit akar... Egy barátnőm férje is rendőr, olyanokat mesélt, hogy én eldobtam az agyamat.

2014. júl. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés, én lakott területen kivül mentem kocsival és nem használtam a tompított fényszórót, és szinte mosolyogva kérdezte a rendõr hogy írhatom a sárga csekket 5000 forintról vagy ledolgozom közmunkában?

Olyan sokmindentõl nem fáj a fejük az biztos

2014. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!