Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan, aki nem szereti...

Van még olyan, aki nem szereti sem a fagyit, sem a jégkrémet?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szerettem, de minden évben egyre kevésbé, nem tudom miért.

Jégkrémet egyáltalán nem eszem meg, a fagyik közül pedig összesen évente 2x-3x-or eszek mekis fagyit csokiöntettel, de azt is csak télen :D


A jégkásával nincs bajom, bár azt is ritkán eszem, mert azért sem rajongok különösebben.

A jegeskávét viszont imádom, abban a fagyi sem zavar.


Amúgy a csokit imádom, az édes kekszeket, sütiket viszont nem igazán szeretem, a sós dolgokat pl. crackers, perec viszont imádom.


van még valaki ilyen elcseszett ízlésű? :D


2014. júl. 7. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretem, de megvagyok nélkülük is sokáig. A limeos Calippo viszont a kedvencem :)
2014. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a sós csemegéket kedvelem, chips, ropi ilyenek. De a gumicukortól, nyalókától, vattacukortól, bocskorszíjtól, vagy akármilyen cukros, ragadós genyótól undorodok. A fagyit, jégkrémet szeretem, ha a faluban a fagyizó felé tévedek, akkor bevágok két-három gömböt.

Ilyen önteteket, meg szórásokat nem szoktam rá rakatni.

A csokit megeszem, de sohasem rajongtam érte. Nem sóvárogtam utána sohasem. Nagyon ritkán megkívánom, mondjuk a pénztárnál állva, akkor leveszek valamilyen csokiszerűséget.

2014. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta érzékenyek a hidegre a fogaim, igán ritkán eszem fagyit, akkor is inkább megvárom míg majdnem elolvad.
2014. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fagyiért én sem rajongok, a jégkrém inkább "gyere be", de azt is ritkán. Nem vagyok túl édes szájú, megvagyok édesség nélkül hetekig. AQkkor már inkább a sós cucc
2014. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele; jégkrémből még a több100 forintos magnum se kéne, fagyik közül meg a tölcséressel vannak gondjaim (általában lassan eszem, és a végén az tiszta mocsok az egész ruhám ^^" ) Igazából sose jön rám nagy fagyievési láz, de ha elém raknak egy félig olvadt dobozos fagyit (általában családi vizitekkor :D ) akkor azzal azért elvagyok :D
2014. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont azért nem szeretem, a hidegsége miatt.
2014. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Arktika válasza:
Finomnak finom de Nem szeretem a fagyit mert másnap mindig lüktet fáj a fejem ,szétcseszi a vérnyomásom,rendkívül egészségtelen
2021. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!