Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek a férfiak a...

Miért félnek a férfiak a Nigella típusú nőktől?

Figyelt kérdés

[link]



Vagy félnek komolyan ismerkedni vagy van a másik fele aki meg akar d..ni! Szóval mi a baj?



2014. júl. 8. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2014. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2014. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
az olyanoktól, akik épphogy megsütnek már neki is állnak zabálni? szerintem a pasik csak aggódnak, h éhen maradnak :D
2014. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarok kötekedni, de nő vagyok és én se feltétlenül értem a kérdést. Szóval konkrétan mi is a kérdés?
2014. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Összenyomja őket az ágyban?

Eleszi előlük a kaját?

2014. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hülye kommenteket tartsátok magatokban , köszi!

Arról hogy ha valaki sikeres, és van egy erős kisugárzása sötét haja, szépen karakteres arca, miért van az hogy megijednek és "hátra lépnek" egyet.

2014. júl. 8. 21:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez általánosítás :) ÉN pl imádom a karrierista nőket, és a határozott kisugárzást. Én is ilyen vagyok, és teljesen messze állnak tőlem a "visszahúzódó" egyéniségek. Valamiért nem jöttem ki velük, mintha csak az "árnyékomban lépkedtek " volna.


Szóval szerintem nem, nincs semmi baj az ilyen típusú nőkkel kifejezetten VONZÓ :)


25/F

2014. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is hasonlítok, bár nem ennyire markánsak a vonásaim, kedvesebb arcom van, de típusra ugyanaz! Tapasztalatom, 99% hasra esik tőlem, nagyon nagyon tetszem, és mernek is ismerkedni, talán mert sokat mosolygok, vagyis mindig:), és nem hordom fenn az orrom. A maradék 1% viszont rondának tart. Ez van. Szóval biztosan van aki megközelíthetetlenül szépnek látja ezeket a típusú nőket, és nem mer, és van akinek ez férfias, és nem pálya, és valóban ijesztőnek találja. (A százalékok nyilván túlzóak, fogalmam sincs pontosan, de nem panaszkodom!:)
2014. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És aki szőke és erős a kisugárzása? Vagy csak barnával működik? :D
2014. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj, ne már... Rossz fotó, rossz korszak mindenkiről van, gyönyörű nő!


http://www.youtube.com/watch?v=rOUmPUepBLc

2014. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!