Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a nőknek lányoknak...

Miért kell a nőknek lányoknak úgy röhögni, hogy zengjen az utca, mindenki rájuk figyeljen?

Figyelt kérdés

állsz az utcán, tuti hallani fogsz tini lányokat vihogni!

sétálsz haza a házak udvaráról felnőtt nő röhög fel...

miért nem tudnak normálisan nevetni? miért kell a fél utcának zengeni?



2014. júl. 9. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

én is szoktam hangosan röhögni, szerintem amiatt van, mert eleve ordenáré és hangos vagyok. hangosan beszélek, hangosan járok, nyögök meg ilyenek.


26l

2014. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon meg fogsz lepődni: egyszerűen így jön ki belőlem a nevetés! De csak hogy megnyugtassalak, a legtöbb férfi rokonom olyan hangerővel nevet, hogy az ablakok is beleremegnek. Szóval szerintem ez abszolút nem függ attól, kinek milyen a neve. Inkább attól, milyen az orgánuma.
2014. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

én még fi...gani is úgy szoktam ,hogy a fél utca zeng....

25/L

2014. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Költözz tanyára...
2014. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

nem, pont ezek a kultúrsöpredékek költözzenek inkább tanyára, ha már nem tudnak ember módjára viselkedni.


Valószínű nem a 2 diplomás, több nyelvet beszélő emberekről beszélt a kérdező, hanem az értelmileg kissé visszamaradottabb egyedekre jellemző inkább ez a megnyilvánulás.

Egyszerű, kb. mintha egy tábla lenne a nyakukban, a bizonyítványukkal együtt.

2014. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Hangosan röhögő utolsó tanévet taposó egyetemistákkal is nem egyszer találkoztam már. Ami pedig engem illet, nekem is elég hangos a nevetésem, és nem azért, mert nem neveltek meg. Egyszerűen van egy rossz tulajdonságom és kész. Ettől még normálisan beszélek az emberekkel és nem rúgok bele abba, aki nem tetszik nekem. Azt kéne szem előtt tartani, hogy mindig mindenben illedelmes és tökéletes senki nem tud lenni. Az sem, aki ilyen miatt megharagszik.
2014. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
A-a, van a jóízű nevetés, az okés, de amiről a kérdező ír az a feltűnősködő direkt vihogás. Az olyan, mint amikor egy nagyon szar buliban hangosan húúú-znak, mint akiknek nagyon jó kedvük van, pedig csak kifelé mutatják így. Idegesítő.
2014. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Fel akarják magukra hívni a figyelmet, hogy lássák, hogy mennyire elvannak, mennyire rendben van az önértékelésük, és szeretnek feltűnősködni , ozt kész.
2014. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos és is nagyon hangosan röhögök, ha valami igazán és kibírhatatlanul vicceset hallok. Ez az utolsó fokozat az előtt, amikor már hangtalanul "nevetve" csapkodok, mintha fóka lennék. Néha még gyorsan be is fogom a számat, hátha így abbahagyom(mint Max a Goofies mesében, ha valaki látta). És képzeld, egyetemista vagyok. Úgy vettem észre, hogy minél magasabb a hangja valakinek, annál hajlamosabb az ilyesmire. De ezt lehet hogy csak én gondolom így.
2014. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Téged meg miért zavar kifejezetten a női nevetés?

Nem nevetnek hangosabban a nők, mint a férfiak, csak te vagy kihegyezve a nevetésükre.

2014. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!