Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki megnéz az utcán, és...

Mindenki megnéz az utcán, és elég idegesítő. Hogyan tudnám ezeket figyelmen kívül hagyni?

Figyelt kérdés

Bármikor ha olyan helyen megyek ahol több ember van, kicsit furán érzem magam, mintha megzuhanna az önbizalmam.Mindenki megnéz fiúk lányok egyaránt, de nem csak 1-2 mp-s pillantás hanem elég hosszan nézelődnek.Múltkor véletlenül beszóltam az egyiknek hogy "Mivan?Nem láttál még embert?"(nem akartam de kicsúszott)..

Az hogy miért néznek meg több tippem is van:

1.Eléggé vékony vagyok, néha eléggé kiduzzadnak az ereim

2.Nem öltözködök úgy mint a legtöbb fiú.Tehát nem a mai divatot követem hanem egyéni stílusom van(nem ilyen szivárványszínű haj, agyonpiercingezett fej stb.),hanem másabb ruhákat,kiegészítőket(nyaklánc,karkötő,csukószorító)hordok

3.Régebben volt egy balesetem aminek következtében kiment a térdem, sokáig ágyhoz voltam kötve, és néha furán lépek a jobb lábammal(ez sérült meg).

4.Szimplán rondának tartanak, és ezért néznek meg(nem vagyok egy álompasi, de szerintem tök átlagos vagyok).


Hogyan nézzek el ezek mellett?Olyan fura mikor megyek az utcán és mindenki csak engem bámul.



2014. ápr. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy üldözési mániád van ??
2014. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne törődj velük.

engem is mindig megnéznek, mikor kiszállok a Q7esből.


Üdv: Béla


45F, 197cm,147kg

2014. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem beképzeled. Engem is megnéznek, amikor ejtőernyővel landolok a luxushotel előtt, majd beszállok egy limuzinba...

Üdv: Laci

120/F, 110cm, 230kg.

Ezt nem hagyhattam ki.

2014. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kecsapos az inged
2014. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fölösleges felhúzni magad ilyeneken.

az ember ha valamit nem ismer, vagy új dolog, akkor kíváncsi rá = megnézi. ezzel nincs semmi baj. hozzá fogsz szokni idővel. fogd fel úgy, hogy félig celeb vagy.


csak akkor van probléma ha beszólnak és bántani akarnak ezért.

2014. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!